Menu

Stół do masażu 2 strefy + torba ALU

Cechy produktu
  • Producent Bodycoach 
  • Rodzaj produktu stoły i łóżka rehabilitacyjne 
Opis

mobilny stół do masażu BODYCOACH z aluminiową ramą i torbą transportową

Składana aluminiowa rama sprawia, iż ​​ta ławka do masażu jest wyjątkowo lekka i poręczna. Montaż i demontaż jest nieskomplikowany i szybki dzięki mechanizmowi składania. Leżak można prosto przetransportować i schować w torbie transportowej z kółkami. Wszechstronny do zastosowań w masażu i wellness albo jako leżak.

Stół do masażu ma szerokość ok. 70cm z dodatkowymi podłokietnikami po obu stronach i jest adekwatny dla osób do 125kg. Maksymalne obciążenie robocze (nacisk ciała i zabiegu) wynosi 250 kg. Przyjazny dla skóry pokrowiec i miękka wyściółka o grubości ok. 4 cm z piankowym rdzeniem gwarantują wysoki poziom komfortu. Wygodną pozycję leżącą podczas masażu gwarantuje regulowany zagłówek, wyjmowana wnęka pod głowę, dwa podłokietniki z boku i wiszący podłokietnik. Wysokość można regulować w 9 poziomach od 59,5 - 84,5 cm. Praktyczny jest schowek pod stołem do masażu.

składana ławka do masażu
Ramka aluminiowa
Waga 13,5 kg
dostosowywany zagłówek
zdejmowana wnęka na głowę
podłokietniki boczne i wiszące
dolna półka
wymiary: dł/szer/wys ok. 185 x 70 x 59,5 - 84,5 cm, po złożeniu ok. 93 x 73 x 19 cm
Torba transportowa z kółkami do transportu i przechowywania

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.