Menu

Spray odblaskowy Albedo100 - Horse and Pets

Cechy produktu
  • Producent Albedo100 
Opis

Spray odblaskowy Albedo100 Horse and Pets jest półprzezroczystym preparatem odblaskowym przeznaczonym do stosowania na sierści zwierząt. Preparat ma odcień jasno-szary, który może się wydawać bezbarwny, lecz jasno świeci w ciemności.

To zupełnie nowy, nowoczesny i bezprecedensowy pomysł. To pakiet trzech podobnych preparatów przynoszących efekt odblasku. Wszystkie obiekty spryskane preparatem Albedo100 stają się w całości widoczne po zmroku i przy słabym świetle w momencie bezpośredniego działania światła zewnętrznego (samochodu lub latarki). Spray niezwykle łatwo rozprowadza się po każdej powierzchni. To nieprzeciętne rozwiązanie dla amatorów wieczornych przejażdżek na rolkach terenowych, rowerowych, joggingu lub spacerów. To na dodatek osobista ochrona Twojego dziecka, które dzięki sprayowi jest całkowicie widoczne na ulicy. Preparat ma sporo zastosowań i można stosować go równocześnie na dziecięcej kurtce, kasku rowerowym czy psim ogonie – w zależności od typu preparatu. Jego mocną stroną jest na dodatek to,niezwykle łatwo się czyści i nie pozostawia trwałych śladów. Preparat jest nowym szwedzkim wynalazkiem koncernu Volvo, który powstał na zapotrzebowania warunków panujących na północy Skandynawii.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo ze sprayem Albedo100

Można wyliczyć sporo zastosowań farby odblaskowej Albedo: Niepotrzebne są nam dopełniające, niejednokrotnie niewygodne kamizelki odblaskowe, dzięki niej sami jesteśmy idealnie widoczni,ponadto możemy momentalnie i bez pokaźniejszego problemu zauważyć inne obiekty w ciemności. Wystarczy, że użyjemy właściwego rodzaju sprayu Albedo100 rozprowadzając go na powierzchni, przy użyciu szablonów, wytwarzając różne wzory. Największym atutem sprayu jest jego właściwość widoczności jedynie przy kontakcie ze światłem zewnętrznym. Może być także użytkowany do zabawy, dając ukryte znaki lub służyć do oznaczania tras nocnych maratonów.

Preparat refleksyjny zawiera przezroczysty klej, refleksyjne mikrokulki oraz czynnik aerozolowy (mieszanina butanu i propanu). Aby zoptymalizować przyczepność do rozmaitych powierzchni, skład preparatów nieco się różni. Jest kompletnie bezpieczny, jednak marka zaleca rozpylać go na zewnątrz. Albedo100 po poprawnym zaimplementowaniu na suchej powierzchni, utrzymuje się na niej do około tygodnia czasu lub do chwili zmycia. Wyjątkiem jest typ Permanent Metallic, którego używa się do stałego użycia np. Na maszynach.

użycie:

- Zmywalny

- Odblaskowy w nocy

- Do używania na sierści zwierząt

- oporny na deszcz.

rekomendowane wykorzystanie

Efekt odblaskowy jest {pomocn|przydatn)y podczas wieczornych spacerów z psem, przejażdżek konnych, polowania lub biegania. Zwiększa widoczność i bezpieczeństwo ludzi i zwierząt po rozpyleniu go np. Na smycz, ogon, nogi konia lub psa

Jak to działa?

Albedo 100 Horse and Pets to spray odblaskowy. Po rozpyleniu na obiekt powstaje cienka warstwa, która odbija światło. Preparat można łatwo zmyć wodą z mydłem lub szamponem i nie ma wpływu na sierść.
Efekt można sprawdzić oświetlając spryskaną sprayem odblaskowym powierzchnię silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także zrobić zdjęcie z lampą błyskową, np. Aparatem telefonu komórkowego lub obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.

Jak używać?

1. Zawsze spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed użyciem wstrząsaj puszką przez 1 minutę (przynajmniej 20 sekund od usłyszenia kulki znajdującej się w środku). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując przez ok 1-2 sek.


Pojemność: 200 ml

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.