Menu

Spray odblaskowy Albedo100 - Permanent Metallic

Cechy produktu
  • Producent Albedo100 
Opis

Spray odblaskowy Permanent Metallic. Trwały spray w odcieniu szarym. Perfekcyjnie odbijający światło w ciemności. Do wykorzystywaniu na metalu, drewnie, plastiku itp.

To zupełnie nowy, postępowy i rewolucyjny pomysł. To komplet trzech podobnych preparatów przynoszących efekt odblasku. Wszystkie obiekty spryskane preparatem Albedo100 stają się kompletnie widoczne po zmroku i przy słabym świetle w chwili bezpośredniego działania światła zewnętrznego (samochodu lub latarki). Spray łatwo rozprowadza się po każdej powierzchni. To znakomite rozwiązanie dla amatorów wieczornych przejażdżek na rolkach terenowych, rowerowych, joggingu lub spacerów. To ponadto osobista ochrona Twojego dziecka, które dzięki sprayowi jest całkowicie widoczne na ulicy. Preparat ma sporo zastosowań i można stosować go równocześnie na dziecięcej kurtce, kasku rowerowym czy psim ogonie – w zależności od typu preparatu. Jego solidną stroną jest również to, łatwo się czyści i nie pozostawia trwałych śladów. Preparat jest nowym szwedzkim wynalzkiem koncernu Volvo, który powstał na zapotrzebowania warunków panujących na północy Skandynawii.

Zadbaj o swoje bezpieczeństwo ze sprayem Albedo100

Można wyliczyć niemało zastosowań farby odblaskowej Albedo: Niepotrzebne są nam dodatkowe, niejednokrotnie niewygodne kamizelki odblaskowe, dzięki niej sami jesteśmy idealnie widoczni,również możemy prędko i bez obszerniejszego problemu zauważyć inne obiekty w ciemności. Starczy, iż użyjemy właściwego typu sprayu Albedo100 rozprowadzając go na powierzchni, przy użyciu szablonów, tworząc różne wzory. Największym atutem sprayu jest jego właściwość widoczności jedynie przy kontakcie ze światłem zewnętrznym. Może być jeszcze używany do zabawy, dając ukryte znaki albo służyć do oznaczania tras nocnych maratonów.

Preparat refleksyjny posiada klarowny klej, refleksyjne mikrokulki i czynnik aerozolowy (mieszanina butanu i propanu). By zoptymalizować przyczepność do różnorodnych powierzchni, skład preparatów nieco się różni. Jest w całości bezpieczny, jednak producent zaleca rozpylać go na zewnątrz. Albedo100 po poprawnym zastosowaniu na suchej powierzchni, utrzymuje się na niej do około tygodnia czasu albo do chwili zmycia. Wyjątkiem jest rodzaj Permanent Metallic, którego używa się do stałego wykorzystania np. Na maszynach.

użycie:

Albedo100 Permanent Metallic jest adekwatny do malowania kół rolek i nartorolek terenowych, rowerów, bram, skrzynek na listy, kajaków, koszy na śmieci, narzędzi, metalu, powierzchni pokrytych farbą, chodników, płotów, tkanin nylonowych, kasków rowerowych itd. W świetle słonecznym jest praktycznie niewidoczny. Dopiero wieczorem, w odbitym świetle latarki czy reflektorów samochodowych odbija ich światło, dzięki temu jest się niezwykle poprawnie widocznym na drodze.

Jak to działa?

Albedo100 Permanent Metallic to szybkoschnący lakier, szary w świetle dziennym i jasno świecący w ciemności. Preparat odbija światło w kierunku, z którego ono świeci, więc odblask widzi tylko osoba stojąca za źródłem światła.
Efekt można sprawdzić oświetlając spryskaną sprayem odblaskowym powierzchnię silnym światłem latarki trzymanej na wysokości oczu. Można także zrobić zdjęcie z lampą błyskową, np. Aparatem telefonu komórkowego albo obserwować obiekt z pewnej odległości z samochodu z włączonymi światłami.

Jak używać?

1. Za każdym razem spryskiwać na zewnątrz lub w dobrze wentylowanych pomieszczeniach. Przed wykorzystaniem wstrząsaj puszką poprzez 1 minutę (przynajmniej 20 sekund od usłyszenia kulki znajdującej się we wnętrzu). Powtarzaj czynność podczas spryskiwania.
2. Po wstrząśnięciu natychmiast rozpocznij spryskiwanie z odległości ok 30 cm tak, aby nanieść spray równomiernie. Trzymaj puszkę ze sprayem pionowo i nie aplikuj jej zbyt dużo. Wysycha w kilka minut w temperaturze pokojowej.
3. Wyczyść dyszę po użyciu odwracając puszkę i natryskując poprzez ok 1-2 sek.

objętość: 200 ml

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.