Menu

Buty do trenigu zapasów i MMA - ARS-2051A - Rozmiar 46Buty do MMA, Zapasów i Wrestlingu - DBX BUSHIDO - 46

Cechy produktu
  • Producent DBX BUSHIDO 
Opis

Buty zapaśnicze z systemem ActivClima Model: ARS-2051A wersja 2.0

Buty zapaśnicze ARS-2051A wersja 2.0 to nowy poprawiony model butów zaprojektowanych do treningu zapasów i mieszanych sportów walki (MMA)

W nowej wersji zastosowano nowy lepszy model podeszwy istotnie zwiększający żywotność butów.

W swej ofercie posiadamy jednocześnie model asygnowany do stójkowych sportów walki jak i do stylów parterowych, modele różnią się od siebie wysokością profilu. W przypadku wersji bokserskiej profil jest wyższy w celu lepszego usztywniania kostki natomiast w wersja zapaśnicza dzięki obniżonemu profilowi zagwarantuje obszerniejszą swobodę ruchów w parterze.

Ta oferta dotyczy modelu ARS-2051A przeznaczonego do zapasów i MMA.

Porównanie dla rozmiaru 44

Przeznaczenie

Buty bokserskie DBX BUSHIDO ARS-2051A to stanowczo lekkie a równocześnie wytrzymałe buty asygnowane do treningu sportów parterowych np. Zapasów. Model ten rewelacyjnie sprawdza się ponadto w treningu mieszanych sportów walki (MMA)

, a także użyte materiały zostały dostosowane tak aby zapewnić adekwatne warunki treningowe pod względem komfortu używania i minimalizowania prawdopodobieństwa kontuzji.stosowna wentylacja - ActivCLIMA
W butach zastosowano technologię ActivCLIMA użytkowaną miedzy innymi w niektórych modelach rękawic bokserskich DBX BUSHIDO. Wyjątkowo trwała i odporna na uszkodzenia siatka zagwarantuje wyjątkowo dobą wentylację stopy a równocześnie że buty są bardzo lekkie i komfortowe w użytkowaniu.
Bezpieczna konstrukcja

kompozycja butów została opracowana tak żeby usztywnić istotnie narażony na uszkodzenia podczas treningu staw skokowy, jednak w porównaniu z modelem bokserskim jest on o ok 2 cm niższy w celu zapewnienia pokaźniejszej mobilności w trakcie ćwiczeń parterowych.
przypasowany profil butów oraz silne wiązanie zapewnia właściwe usztywnienie zapewniając bezpieczeństwo i komfort podczas treningu.
Trwała kompozycja podeszwy
zarys podeszwy został zaprojektowany tak by zabezpieczyć najistotniej newralgiczne miejsca butów.Podniesienie gumowego profilu podeszwy w przedniej i tylnej części zabezpiecza buty poprzez rozklejaniem podeszwy. Natomiast podniesienie profilu z boku broni buty przed zniszczeniem podczas ewentualnego przecieranie obuwiem o podłoże w trakcie wykonywanie kompilacji bokserskich.

Trwała a równocześnie rozciągliwa podeszwa gwarantuje genialny kontakt z podłożem treningowym.
Buty z powodzeniem można stosować jednocześnie na parkiecie jak i macie treningowej.
Trwałe wykonanie

Wszystkie wrażliwe na uszkodzenia strefy butów zostały obszyte wysokiej jakości skorą naturalną która zabezpiecza obuwie przed uszkodzeniem. Zaimplementowana skóra dwoina jest bardzo rozciągliwa i przyjemna w dotyku gwarantując komfort użytkownika i bezpieczeństwo partnera treningowego


właściwości techniczne butów zapaśniczych:

  • Materiał: skóra naturalna (dwoina bydleca), poliester
  • Kolor: czarno-czerwone
  • Przeznaczenie: zapasy, MMA
  • Nowa ulepszona kompozycja podeszwy
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.