Menu

KitchenAid - Wyciskarka do gęstych soków i przecierów

Cechy produktu

  • Producent KitchenAid 

Opis

Przystawka do przecierów i bogatych w błonnik soków nektarowych z miękkich warzyw oraz roślin liściastych i miękkich owoców pozbawionych znacznych pestek i twardych skórek.Uwaga: do soków z ascetycznych (twardych) marchewek i buraków służy sokowirówka>>.

Wyciskacz może przerobić twarde owoce i warzywa tylko gdy są one wcześniej ugotowane.duży podajnik 2w1 z popychaczem pozwala na umieszczenie w urządzeniu wyjątkowo grubo pokrojonych owoców, warzyw i ziół we wszystkich rozmiarach i kształtach.Pracuje w dwustopniowym procesie, ze wstępnym rozdrobnieniem bezkompromisowców przy pomocy noża ze stali nierdzewnej i dalszym przeciskaniem ich przez sito i rozgniatane na miazgę poprzez jedno z trzech sitek stożkowych, gwarantujących szeroki dobór konsystencji: klarownych soków, słodkich musów, owocowych przecierów czy konfitur.proces prowadzony na wolnych obrotach usuwa niekorzystne nagrzewanie się przetwarzanych bezkompromisowców i sprawia skrócenie operacji i skrupulatniejsze wyciskanie soku z ograniczonym tworzeniem się piany.Pracę ułatwia spory otwór podajnika z popychaczem, w dwóch wariantach wielkości otworów i zawór uniemożliwiający kapaniu.Wyposażenie:Pokrywa z szerokim podajnikiem i popychaczem 2 w 1Misa wyciskarki o objętości 1L, z tworzywa pozbawionego BPAZespół roboczy: nierdzewne ostrze + podajnik ślimakowyPrzecierak - koszyk z elastycznymi łopatkami3 sita ze stali nierdzewnej polerowanej, o różnej średnicy oczekPojemnik z klarowną pokrywką do przechowywania dwóch sitDzbanek na sok 1L z pokrywkąPojemnik na przetartą pulpę (odpad)Szczoteczka do czyszczenia sitGwarancja 2 lataNie musisz się dodatkowo martwić dostawą.

Dbamy o bezpieczne zapakowanie towaru.Jeżeli masz jeszcze jakieś pytania - napisz lub zadzwoń! tel. 660 56 57 58 e-mail: bok@kuchniapremium.pl

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.