Menu

RODE NT1 + Ai1 Interface Bundle - kompletny zestaw studyjny ♦ NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR

Cechy produktu
  • Producent Rode 
Opis
OPIS SZCZEGÓŁOWY NT1 + AI-1 to kompletny komplet studyjny, zaopatrzony w mikrofon NT1, interfejs audio USB AI-1, uchwyt przeciwwstrząsowy SM6 z pop filtrem oraz przewód XLR i przewód USB. Interfejs audio USB AI-1 podłączany jest do komputera poprzez USB i umożliwia nagrywanie z jakością studyjną 24 bity/96 kHz. Za pośrednictwem wysokiej jakości wejścia combo Neutrik i dyskretnego przedwzmacniacza klasy A można podłączyć do niego mikrofon, gitarę albo instrument korzystający z wejścia liniowego, na przykład syntezator. AI-1 umożliwia odtwarzanie z zerową latencją poprzez włączenie funkcji bezpośredniego monitorowania i odtwarzanie za pośrednictwem słuchawek albo głośników z wysokiej klasy dyskretnym wzmacniaczem słuchawkowym. Interfejs ma zasilanie Phantom +48 V i działa w trybie plug-and-play, dzięki czemu nie wymaga instalacji żadnych sterowników. Kolejna częścią zestawu jest mikrofon NT1, który jest jednym z najcichszych mikrofonów na rynku o poziomie szumu 5 dBA i charakterystyce kardioidalnej. W dodatku w pakiecie jest uchwyt przeciwwstrząsowy SM6 z pop filtrem oraz przewód XLR i USB C/A o długości 6 m. Poprzez ograniczony czas komplet RODE NT1 + AI-1 będzie dostarczany z darmową wersją oprogramowania do nagrywania Ableton Live Lite. Główne atrybuty szczególnie cichy przedwzmacniacz klasy A-A, Częstotliwość próbkowania do 96 kHz/24-bit, Premium dyskretny wzmacniacz słuchawkowy, XLR-1/4,,Combo Jack Instrument/wejście poziomu liniowego, 2 x zbalansowane wyjścia głośnikowe 1/4,,, Wytrzymały korpus o satynowym czarnym wykończeniu, Łączność USB-C/3.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.