Menu

RODE VideoMic Rycote - Mikrofon do kamery + kurs obróbki wokalu ♦ NATYCHMIASTOWA WYSYŁKA ♦ 30 DNI NA ZWROT ♦ GWARANCJA DOOR-TO-DOOR

Cechy produktu
  • Producent Rode 
Opis
artykuł w zestawie z kursem Profesjonalna Obróbka Wokalu Kurs to zbiór 32 odcinków o łącznej długości ponad 1,5 godziny, prezentujący najróżniejsze sposoby i podejścia do obróbki wokalu na przykładzie nagrań w najróżniejszej stylistyce. Kurs odpowiada na mnóstwo nieraz zadawanych pytań, m.in.: na czym polega obróbka wokalu$110, jakie częstotliwości uwypuklić,powiększyć czytelność głosu i poprawić prezencję$111, jakiego rodzaju kompresję stosować, aby wokal,,siedział" w miksie$112, jakie efekty stosować na wokalu$113, jak uzyskać wielkie, stereofoniczne brzmienie wokalu, którego obraz jednocześnie pozostanie we wnętrzu sceny dźwiękowej$114, czy istnieje takie pojęcie jak,,mastering wokalu"$115, w jaki sposób szukać wokali w sieci (na przykładzie platformy Splice)$116 RODE VideoMic Rycote jest fachowym mikrofonem pojemnościowym asygnowanym do współpracy z konsumenckimi kamerami video i profesionalnymi rekorderami. Zintegrowany system shock mount w pełni izoluje kapsułę i elektronikę mikrofonu od wstrząsów i innego typu fizycznych czynników, które mikrofon może zarejestrować w postaci trzasków i przeróżnego rodzaju stuknięć w trakcie nagrywania materiału video. Jego uniwersalny wymiar mocowania przy podstawie - gwint 3/8" wyjątkowo ułatwia montaż mikrofonu na tyczce lub statywie. W przypadku aparatów lub kamer nie potrzeba uzupełniającego adapteru. Dzięki super kardioidalnej charakterystyce kierunkowej mikrofon skupia się na rejestrowaniu dźwięku sprzed kamery minimalizując przy tym dźwięki docierające z jego boków i tyłu. Pasmo przenoszenia mikrofonu to 40H - 20kHz. Posiada on dodatkowo filtr górnoprzepustowy przy 80Hz, który niweluje niepożądane szumy. Mikrofon w dodatku dwustopniowy PAD ograniczający czułość mikrofonu o 10dB i 20dB i znajduje się wewnątrz komory na baterie. Pad zezwala na nagrywanie bez przesteru głośnych źródeł dźwięku takich jak koncerty albo sporty motorowe. SPECYFIKACJA: Struktura akustyczna: gradient liniowy Aktywna elektronika: JFET Kapsułą: 1/2 cala Charakterystyka kierunkowa Pasmo przenoszenia: 40Hz - 20kHz Impedancja na wyjściu:200 Ohm Maks. SPL: 134dB SPL Czułość: -38 dB, 1 V/Pascal (12,60 mV przy 94 dB SPL) +/- 2 dB dla 1 kHz Ekwiwalentny poziom szumów (A-ważone): 20dB-A Opcja zasilania: 9V Waga: 176 gm rozmiary: 65.00mm - wysokość x 102.00mm - szerokość x 250.00mmD. *pakiet nie gromadzi baterii (9V.)
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.