Menu

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop Lite R03 AAA 550mAh BK-4LCCE/2BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 550 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP LITE R03/AAA 550mAh – 2 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą wydajność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Zamiana nawet minimalnego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskadodatkowo do wielkich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego zastosowania jest to bezdyskusyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO zastosowania

Eneloopy są najbardziej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość wykorzystywania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki wyjątkowo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Równie w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki czemu klient raduje się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia konieczna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, produkowana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop firmy PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „wynikiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był używany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może błyskawicznie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić wynikiem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Niemało urządzeń wyłącza się lub zawiadamia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ uznanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

ENELOOP LITE TO wyśmienitE ROZWIĄZANIE DO maszyn ZUŻYWAJĄCYCH MAŁĄ lub ŚREDNIĄ ilość ENERGII

Akumulatory eneloop lite można ładować choćby 3000 razy, co powoduje, iż są jeszcze bardziej ekonomiczne i ekologiczne. Perfekcyjnie nadają się do użytku z urządzeniami zużywającymi nieduże ilości energii, np. Piloty zdalnego sterowania lub telefony DECT.

BLISTER BK-3LCCE-2BE

nadzwyczajnE ROZWIĄZANIE DLA sprzętów ZUŻYWAJĄCYCH śladowe ILOŚCI ENERGII.
Funkcje i zalety:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania
 • Możliwość 3000-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze aniżeli baterie konwencjonalne dzięki stabilnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • rewelacyjna efektywność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • nadzwyczajne do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AAA objętość min.: 550 mAh Ponowne ładowanie: do 3000 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 11 g liczba w opakowaniu: 2 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.