Menu

2 x akumulatorki Panasonic Eneloop PRO R03 AAA 950mAh BK-4HCDE/4BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 950 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R03/AAA 930mAh - 2 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to ekologiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą wydajność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana nawet śladowego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskarównież do wielkich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii typowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego użycia jest to ewidentnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.

GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najbardziej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość używania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki temu klient zadowala się możliwością wykorzystania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wykonana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop firmy PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku choćby poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „konsekwencją PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był wykorzystywany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić rezultatem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo sprzętów wyłącza się lub oznajmia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić widocznie więcej.

przystosowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ lubianA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, obszerniejszA efektywnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to znakomite rozwiązanie do zasilania urządzeń zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i różnorodne urządzenia AGD. Po zaimplementowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować pokaźnie dłużej.

BLISTER BK-4HCDE-2BE

najlepszE ROZWIĄZANIE DLA urządzeń WYSOKOENERGETYCZNYCH.
Funkcje i atuty:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do zastosowania
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niż baterie klasyczne dzięki jednostajnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • nadzwyczajna produktywność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • nieprzeciętne do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AAA objętość min.: 930 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13g liczba w opakowaniu: 2 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.