Menu

2 x Panasonic Eneloop Lite R6/AA 950mAh BK-4LCCE/2BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R6 (AA) 
 • Pojemność 950 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP LITE R6/AA 950mAh – 2 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą wydajność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana choćby śladowego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskateż do dużych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to bezspornie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Zastosowanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najszczególniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość użytkowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki niezwykle niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Równie w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki czemu klient raduje się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wytworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop firmy PANASONIC sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet przez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „wynikiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był stosowany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może błyskawicznie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić skutkiem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo sprzętów wyłącza się albo sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej.

dostosowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze choćby do -20 C

JAKOŚĆ renomowanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

ENELOOP LITE TO nadzwyczajnE ROZWIĄZANIE DO urządzeń ZUŻYWAJĄCYCH MAŁĄ albo ŚREDNIĄ liczba ENERGII

Akumulatory eneloop lite można ładować choćby 3000 razy, co powoduje, że są jeszcze bardziej ekonomiczne i organiczne. Wyśmienicie nadają się do korzystania z urządzeniami zużywającymi nieznaczne ilości energii, np. Piloty zdalnego sterowania lub telefony DECT.

BLISTER BK-3LCCE-2BE

idealnE ROZWIĄZANIE DLA urządzeń ZUŻYWAJĄCYCH drobne ILOŚCI ENERGII.
Funkcje i atuty:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do zastosowania
 • Możliwość 3000-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niż baterie klasyczne dzięki zrównoważonemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • perfekcyjna wydajność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • nadzwyczajne do sprzętów o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AA pojemność min.: 950 mAh Ponowne ładowanie: do 3000 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 50,4 mm Średnica: 14,35 mm Waga: 19 g liczba w opakowaniu: 2 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.