Menu

2 x Panasonic Eneloop PRO R6/AA 2550mAh BK-3HCDE/2BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R6 (AA) 
 • Pojemność 2550 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R6/AA 2500mAh – 2 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą skuteczność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana nawet niedużego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskatakże do obszernych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to bezapelacyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najbardziej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość wykorzystywania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki temu klient cieszy się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wyprodukowana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop marki PANASONIC sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „skutkiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był stosowany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może prędko spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić wynikiem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo sprzętów wyłącza się albo oznajmia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny wyjątkowo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ uwielbianA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, pokaźniejszA sprawnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to nadzwyczajne rozwiązanie do zasilania urządzeń zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i różnorodne urządzenia AGD. Po zastosowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować pokaźnie dłużej.

BLISTER BK-3HCDE-2BE

najkorzystniejszE ROZWIĄZANIE DLA sprzętów WYSOKOENERGETYCZNYCH.
Funkcje i mocne strony:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do zastosowania
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze aniżeli baterie tradycyjne dzięki stabilnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w sytuacji pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.
 • genialna sprawność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • doskonałe do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AA objętość min.: 2500 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 50,4 mm Średnica: 14,35 mm Waga: 27g liczba w opakowaniu: 2 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.