Menu

4 x akumulatorki Panasonic Eneloop R03 AAA 800mAh BK-4MCCE/4BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 800 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP R6/AA 1900mAh – 4 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą wydajność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana nawet drobnego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskateż do wielkich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to niezaprzeczalnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić dużo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość wykorzystywania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki czemu klient cieszy się możliwością wykorzystania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia konieczna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, tworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop producenta PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „efektem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był wykorzystywany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może momentalnie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Dużo urządzeń wyłącza się albo oznajmia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny szczególnie szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić pokaźnie więcej.

przystosowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ renomowanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

BLISTER BK-3MCCE-4BE

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszelkich rodzajÓW maszyn.
Funkcje i zalety:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania
 • Możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze aniżeli baterie konwencjonalne dzięki zrównoważonemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w przypadku pracy ze charakterystycznymi jednorazowymi bateriami.
 • znakomita efektywność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • świetne do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

wariant: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AA pojemność min.: 1900 mAh Ponowne ładowanie: do 2100 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 50,4 mm Średnica: 14,35 mm Waga: 27 g ilość w opakowaniu: 4 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.