Menu

4 x Panasonic Eneloop R6/AA 2000mAh BK-3MCCE (sliding pack)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R6 (AA) 
 • Pojemność 2000 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP R6/AA 1900mAh – 4 szt sliding pack

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

PANASONIC ENELOOP R6/AA 1900mAh – 4 szt sliding pack - teraz w nowym opakowaniu!
Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą sprawność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana choćby niewielkiego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskajeszcze do szerokich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii typowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego użycia jest to bezapelacyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.

GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość stosowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Równie w sklepie, akumulatory nie tracą obszerności, dzięki temu klient raduje się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wykonana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop marki PANASONIC sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „wynikiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był stosowany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może momentalnie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Sporo sprzętów wyłącza się lub sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

przypasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ lubianA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

SLIDING PACK BK-3MCCE/4LE

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszystkich typÓW urządzeń.
Funkcje i mocne strony:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia
 • Możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze aniżeli baterie klasyczne dzięki stabilnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • idealna skuteczność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • Jedne akumulatory do ogólnego użycia. Nie musisz już stać w sklepie i zastanawiać się, które akumulatory są specjalnie dedykowane do twojego sprzętu. Akumulatory eneloop są rewelacyjne do wszelkiego.

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AA pojemność min.: 1900 mAh Ponowne ładowanie: do 2100 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 50,4 mm Średnica: 14,35 mm Waga: 27 g ilość w opakowaniu: 4 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.