Menu

8 x Panasonic Eneloop R03/AAA 800mAh BK-4MCCE/8BE (blister)

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 800 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP R03/AAA 750mAh – 8 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą skuteczność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Zamiana choćby niewiele znaczącego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskaponadto do szerokich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do zastosowania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego zastosowania jest to niezaprzeczalnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO zastosowania

Eneloopy są najszczególniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość stosowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki niezwykle niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki temu klient zadowala się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wyprodukowana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop producenta PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „efektem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był używany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Dużo urządzeń wyłącza się lub informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ uwielbianA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

BLISTER BK-4MCCE-8BE

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszystkich wariantÓW urządzeń.
Funkcje i atuty:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do zastosowania
 • Możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niżeli baterie tradycyjne dzięki stabilnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w sytuacji pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.
 • nadzwyczajna produktywność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • nadzwyczajne do urządzeń o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

wariant: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AAA objętość min.: 750 mAh Ponowne ładowanie: do 2100 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13 g liczba w opakowaniu: 8 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.