Menu

Akumulator PANASONIC Eneloop Pro AAA + pudełko + Zamów z DOSTAWĄ W PONIEDZIAŁEK!

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 950 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R03/AAA 930mAh – 4 szt blister + box

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą produktywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Zamiana nawet niepokaźnego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskadodatkowo do sporych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to ewidentnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość wykorzystywania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki nad wyraz niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki temu klient cieszy się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia konieczna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wyprodukowana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop marki PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „rezultatem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był wykorzystywany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może prędko spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić konsekwencją pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Niemało sprzętów wyłącza się albo sygnalizuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny szczególnie szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze choćby do -20 C

JAKOŚĆ cenionA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, większA sprawnOŚĆ standardowE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to perfekcyjne rozwiązanie do zasilania maszyn zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i przeróżne urządzenia AGD. Po zastosowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować znacznie dłużej.
najkorzystniejszE ROZWIĄZANIE DLA urządzeń WYSOKOENERGETYCZNYCH. Funkcje i atuty:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niż baterie klasyczne dzięki jednostajnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.
 • perfekcyjna wydajność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • wyśmienite do urządzeń o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

typ: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AAA pojemność min.: 930 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13g liczba w opakowaniu: 4 szt + box
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.