Menu

Akumulator PANASONIC Eneloop R03 AAA 800mAh 2szt.

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 800 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP R03/AAA 750mAh – 2 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą efektywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Zamiana choćby znikomego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskaponadto do sporych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do wykorzystania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego użycia jest to bezapelacyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.

GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najistotniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość stosowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki wyjątkowo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki czemu klient cieszy się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wyprodukowana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop producenta PANASONIC sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby przez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „skutkiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był wykorzystywany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może szybko spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo urządzeń wyłącza się albo informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny wyjątkowo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić widocznie więcej.

przypasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ uznanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

BLISTER BK-4MCCE-2BE

UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszystkich rodzajÓW sprzętów.
Funkcje i zalety:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia
 • Możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niżeli baterie klasyczne dzięki zrównoważonemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • wspaniała wydajność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • wyśmienite do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

rodzaj: akumulator niklowo-wodorkowy wymiar: AAA objętość min.: 750 mAh Ponowne ładowanie: do 2100 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 70% po 10 latach Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13 g ilość w opakowaniu: 2 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.