Menu

Akumulatorki Panasonic Eneloop R03 AAA 800mAh for DECT BK-4MCCE/3DE (blister) 3 sztuki

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Typ R03 (AAA) 
  • Pojemność 800 mAh
  • Ilość sztuk
Opis

Opakowanie zawierające trzy sztuki akumulatorów Panasonic Eneloop świetnie sprawdza się do telefonów bezprzewodowych, latarek czy innych sprzętów wymagających tylko trzech akumulatorów!

3 x akumulatorki Panasonic Eneloop R03/AAA 800mAh Ni-MH BK-4MCCE
oznaczenia: HR04 / MICRO / BK-4MCCE
opis: akumulator niklowo-wodorkowy
pojemność standardowa: 800 mAh
objętość niewielka: 750 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 10.5
wysokość [mm]: 44.5

NOWOŚĆ! ulepszonA kolekcja BK-4MCCE

- do 2100 cykli ładowania!
- zachowuje 70% objętości po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną


eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Teraz można go naładować i rozładować nawet 2100 razy.

dane technologiczne artykułu przystępne są tutaj.


Czym jest eneloop?

To świeże akumulatorki, z których można korzystać jednakowo łatwo, jak z klasycznych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój styl życia.

Eneloop to ekologiczne akumulatory nowej generacji, lubiane w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie” zamiast „wyrzucania”. Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.


Korzyści ekonomiczne

Mimo że koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technikę eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo spory.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Porównanie akumulatorów eneloop z klasycznymi bateriamiGotowość do wykorzystania

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego zastosowania po zakupie. Nie ma zapotrzebowania ładować ich przed zastosowaniem.Niski współczynnik automatycznego rozładowania

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop producenta Panasonic sprawia, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby poprzez 10 lat.


Możliwość przetworzenia i organiczność

Szacuje się, że w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów konwencjonalnych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować nawet 2100 razy! wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.


Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator eneloop zostaje fabrycznie naładowany „organiczną” energią z ogniw fotowoltaicznych


Akumulator o jednostajnym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo sprzętów wyłącza się albo informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny niezwykle szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej fotografii.
Praca w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop cechują się rewelacyjną sprawnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.

Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)


Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania nawet w temperaturze –20°C. Czas pracy będzie krótszy w przypadku temperatury pokojowej.


Ładowanie w łatwy sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszelkich ładowarek, które asygnowane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.