Menu

Akumulatory Panasonic ENELOOP AAA - 4 x 750 mAh

Cechy produktu
  • Producent Panasonic 
  • Typ R03 (AAA) 
  • Pojemność 750 mAh
  • Ilość sztuk
Opis

4 x akumulatorki Panasonic Eneloop R03/AAA 800mAh Ni-MH BK-4MCCE + uniwersalny pojemnik na akumulatorki R6/AA R03/AAA
oznaczenia: HR04 / MICRO / BK-4MCCE

opis: akumulator niklowo-wodorkowy
pojemność typowa: 800 mAh
objętość znikoma: 750 mAh
napięcie [V]: 1.2
średnica [mm]: 10.5
wysokość [mm]: 44.5

NOWOŚĆ! udoskonalonA kolekcja BK-3MCCE

- do 2100 cykli ładowania!
- zachowuje 70% obszerności po 10 latach!
- pracuje w niskich temperaturach do -20st C!
- naładowany w procesie produkcji energią słoneczną


eneloop to akumulator o długim okresie eksploatacji, fabrycznie naładowany. Pozwala oszczędzić energię i pieniądze. Dzisiaj można go naładować i rozładować nawet 2100 razy.

dane techniczne artykułu dostępne są tutaj.

W komplecie dostają Państwo przeznaczone pudełko, etui na akumulatory / baterie jednorazowe które jest wspaniałe do bezpiecznego przechowywania, przenoszenia i transportu ogniw. Wspaniale chroni wielokrotnie droższą zawartość przed uszkodzeniami mechanicznymi, uniemożliwia przypadkowym zwarciom itp.

Najważniejsze atrybuty:

- krystaliczny, solidny, a jednocześnie elastyczny - niełamliwy. Nasz pojemnik został wykonany z świetnej jakości polimeru co zapewnia wyjątkowo dobrą trwałość i długi okres użytkowania,
- funkcja grupowania pojemników w pakiety - pojemnik ma zintegrowane specyficzne, specjalne uchwyty umożliwiające łączenie pojemników ze sobą w komplety ("stackowanie" pojemników),
- asygnowane, jednostkowe wytłoczenia / komory dla ogniw R6 AA i R03 AAA - stabilne i ciasne spasowanie niezależnie od rozmiaru przechowywanych baterii/akumulatorów,
- możliwość przechowywania od 1 do 4 szt. Ogniw R6/AA albo R03/AAA (popularnych paluszków) - choćby pojedyncze, czy nieparzyste kombinacje ogniw są odpowiednio bronione i zabezpieczone,
- solidny, pełny odlew, bez zbędnych wycięć, otworów itp. - zamknięty pojemnik otacza ogniwo z każdej strony, zapewniając maksymalną ochronę,
- pionierskie zamknięcie - zezwala na komfortowe, nad wyraz prędkie, bezproblemowe otwarcie i zamknięcie pojemnika - choćby jedną ręką.

Czym jest eneloop?

To nowe akumulatorki, z których można korzystać jednakowo łatwo, jak z konwencjonalnych baterii, a następnie ponownie naładować. Eneloop to nowe akumulatorki, który mogą zmienić twój styl życia.

Eneloop to ekologiczne akumulatory nowej generacji, lubiane w ponad 60 krajach na całym świecie, proponują zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie” zamiast „wyrzucania”. Zmień przyszłość naszego środowiska, zmieniając swoje baterie.


Korzyści ekonomiczne

Mimo iż koszt początkowy akumulatorów jest wysoki, inwestycja w technikę eneloop zwraca się zaledwie po kilku cyklach ładowania, a zysk w długim okresie jest bardzo obszerny.
Akumulatory eneloop można ładować aż do 2100 razy.

Porównanie akumulatorów eneloop z tradycyjnymi bateriamiGotowość do zastosowania

Akumulatory eneloop są sprzedawane wstępnie naładowane i są gotowe do natychmiastowego użycia po zakupie. Nie ma potrzeby ładować ich przed użyciem.Niski współczynnik samoczynnego rozładowania

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop firmy Panasonic sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet przez 10 lat.


Możliwość przetworzenia i naturalność

Szacuje się, iż w zeszłym roku wyrzucono ponad 40 miliardów tradycyjnych baterii. Akumulatory eneloop to synonim energii odnawialnej — można je ładować choćby 2100 razy! wykorzystanie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.


Dzięki systemowi Green Power Certification System akumulator eneloop zostaje fabrycznie naładowany „naturalną” energią z ogniw fotowoltaicznych


Akumulator o zrównoważonym poziomie napięcia

Jedną z głównych cech technice eneloop jest wyższy poziom napięcia. Sporo maszyn wyłącza się lub informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej zdjęć.
Praca w niskich temperaturach

Akumulatory eneloop znamionują się genialną wydajnością przy temperaturze 0°C i można ich używać nawet w temperaturze -20°C.

Charakterystyka rozładowania przy 0°C (przy rozładowaniu ciągłym 500 mA)


Akumulator eneloop jest w stanie utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania choćby w temperaturze –20°C. Czas pracy będzie krótszy w przypadku temperatury pokojowej.


Ładowanie w nieskomplikowany sposób

Do ładowania akumulatorków eneloop można oczywiście używać wszelkich ładowarek, które asygnowane są do ładowania akumulatorków niklowo-wodorkowych (Ni-MH).

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.