Menu

Panasonic Akumulator AAA 750mAh 8szt. sliding pack

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 750 mAh
 • Ilość sztuk
Opis

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

PANASONIC ENELOOP R03/AAA 750mAh – 8 szt sliding pack - dzisiaj w nowym opakowaniu!

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą sprawność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne stosowanie" zamiast „wyrzucania".

Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana nawet niedużego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskarównież do znacznych oszczędności własnych pieniędzy.

Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do zastosowania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii standardowych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego użycia jest to bezdyskusyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.

użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najbardziej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość stosowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki wyjątkowo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Równie w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki czemu klient zadowala się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania.

Użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wytworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK samoczynnEGO ROZŁADOWANIA

w trakcie gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop producenta PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet przez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „skutkiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był używany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić efektem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Sporo sprzętów wyłącza się lub powiadamia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Konwencjonalny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić wyraźnie więcej.

przystosowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik samoczynnego rozładowania w temperaturze nawet do -20 o

JAKOŚĆ cenionA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

SLIDING PACK BK-4MCCE/4LE UNIWERSALNE ROZWIĄZANIE DLA wszystkich wariantÓW maszyn.

zalety:
 • naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia
 • możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • trwalsze niżeli baterie konwencjonalne dzięki jednostajnemu napięciu.
 • nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze charakterystycznymi jednorazowymi bateriami.
 • rewelacyjna wydajność przy temperaturze 0?
 • działa w temperaturach nawet do -20?
 • jedne akumulatory do ogólnego zastosowania. Nie musisz już stać w sklepie i zastanawiać się, które akumulatory są specjalnie przeznaczone do twojego sprzętu. Akumulatory eneloop są doskonałe do wszystkiego.
SPECYFIKACJA:

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.