Menu

Panasonic Akumulator PRO AA 2500mAh 4szt. slide pack

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R6 (AA) 
 • Pojemność 2500 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R6/AA 2500mAh – 4 szt sliding pack

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

PANASONIC ENELOOP PRO R6/AA 2500mAh – 4 szt sliding pack - teraz w nowym opakowaniu!
Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą efektywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, oferując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana nawet małego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskaw dodatku do obszernych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do zastosowania po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego zastosowania jest to niezaprzeczalnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić sporo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najistotniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość używania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki niezwykle niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą obszerności, dzięki temu klient cieszy się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia niezbędna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wytwarzana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technologia eneloop marki PANASONIC sprawia, że akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet przez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „rezultatem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był stosowany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może momentalnie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić konsekwencją pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Niemało maszyn wyłącza się lub informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Klasyczny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny wyjątkowo szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić istotnie więcej.

przypasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ cenionA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, pokaźniejszA wydajnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to znakomite rozwiązanie do zasilania urządzeń zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i zróżnicowane urządzenia AGD. Po zaimplementowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować pokaźnie dłużej.

SLIDING PACK BK-3HCDE/4LE

najlepszE ROZWIĄZANIE DLA urządzeń WYSOKOENERGETYCZNYCH.
Funkcje i atuty:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niżeli baterie konwencjonalne dzięki zrównoważonemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej zdjęć w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.
 • świetna sprawność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach choćby do -20 C
 • doskonałe do sprzętów o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

rodzaj: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AA pojemność min.: 2500 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 50,4 mm Średnica: 14,35 mm Waga: 27g ilość w opakowaniu: 4 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.