Menu

Panasonic Akumulator PRO AAA 930mAh 4szt. sliding pack

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 930 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R03/AAA 930mAh - 4 szt sliding pack

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

PANASONIC ENELOOP PRO R03/AAA 930mAh - 4 szt sliding pack - dzisiaj w nowym opakowaniu!
Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą sprawność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Wymiana choćby minimalnego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskaponadto do szerokich oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w porównaniu do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W przypadku długiego i częstego zastosowania jest to bezapelacyjnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże bronić środowisko.

GOTOWE DO użycia

Eneloopy są najistotniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość wykorzystywania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki wyjątkowo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki temu klient zadowala się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, wykonana jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed użyciem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop producenta PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku choćby przez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „rezultatem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", iż był używany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może ekspresowo spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić wynikiem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Dużo sprzętów wyłącza się albo powiadamia niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny nad wyraz szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić znacznie więcej.

dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze choćby do -20 C

JAKOŚĆ szanowanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane przez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, obszerniejszA produktywnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to nadzwyczajne rozwiązanie do zasilania sprzętów zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i najróżniejsze urządzenia AGD. Po zastosowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować widocznie dłużej.

Sliding Pack BK-4HCDE/4LE

najkorzystniejszE ROZWIĄZANIE DLA sprzętów WYSOKOENERGETYCZNYCH. Funkcje i mocne strony:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze aniżeli baterie klasyczne dzięki zrównoważonemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.
 • idealna skuteczność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • nieprzeciętne do maszyn o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

wariant: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AAA pojemność min.: 930 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13g liczba w opakowaniu: 4 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.