Menu

Panasonic Eneloop PRO AA 2450 mAh 500 cykli 4szt.

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R6 (AA) 
 • Pojemność 2450 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE


eneloop to organiczne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą efektywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne użytkowanie" zamiast „wyrzucania".


Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Zamiana choćby niewielkiego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskatakże do dużych oszczędności własnych pieniędzy.


Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przyjazną baterią.
OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego wykorzystania jest to zdecydowanie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii.


użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.
GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najszczególniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość użytkowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki nad wyraz niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Tak samo w sklepie, akumulatory nie tracą objętości, dzięki czemu klient cieszy się możliwością zastosowania ich od razu po wyjęciu z opakowania.


wykorzystana w procesie produkcji energia potrzebna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, tworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.
NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed wykorzystaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop firmy PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swojego ładunku nawet przez 10 lat!
NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „skutkiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był stosowany poprzez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może prędko spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić rezultatem pamięci.
NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Mnóstwo sprzętów wyłącza się albo informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny szczególnie szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić pokaźnie więcej.
dopasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze choćby do -20 o
JAKOŚĆ renomowanA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez klientów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.
AKUMULATORY ENELOOP PRO, obszerniejszA wydajnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to nadzwyczajne rozwiązanie do zasilania sprzętów zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i rozmaite urządzenia AGD. Po zaimplementowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować znacznie dłużej.
BLISTER BK-3HCDE-4BE
najkorzystniejszE ROZWIĄZANIE DLA urządzeń WYSOKOENERGETYCZNYCH.zalety:
 • naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do użycia

 • możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji

 • trwalsze aniżeli baterie tradycyjne dzięki jednostajnemu napięciu.

 • nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w przypadku pracy ze typowymi jednorazowymi bateriami.

 • perfekcyjna produktywność przy temperaturze 0

 • działa w temperaturach nawet do -20

 • najkorzystniejsze do maszyn o wysokim zużyciu energii


SPECYFIKACJA:


EAN: 5410853052579
Gwarancja: 2 lata
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.