Menu

Panasonic Eneloop PRO AAA 900 mAh 500 cykli 4szt

Cechy produktu
 • Producent Panasonic 
 • Typ R03 (AAA) 
 • Pojemność 900 mAh
 • Ilość sztuk
Opis
PANASONIC ENELOOP PRO R03/AAA 930mAh - 4 szt blister

ZMIEŃ PRZYSZŁOŚĆ NASZEGO ŚRODOWISKA, ZMIENIAJĄC SWOJE BATERIE

Eneloop to naturalne akumulatory następnej generacji, promowane w ponad 60 krajach* na całym świecie. Łączą produktywność i wygodę suchych ogniw z opłacalnością akumulatorów, proponując zmianę stylu życia i „ponowne używanie" zamiast „wyrzucania". Każdego roku na całym świecie używa się około 30 miliardów baterii. Podmiana nawet nieznacznego procentu tych baterii na akumulatory eneloop przyczyni się nie tylko do ochrony środowiskarównież do pokaźnych oszczędności własnych pieniędzy. Fabrycznie naładowana energią pochodzącą z ogniw fotowoltaicznych i gotowa do użycia po zakupie, eneloop jest pierwszą EKO-przychylną baterią.

OSZCZĘDNOŚĆ I OCHRONA ŚRODOWISKA

Największą zaletą ogniw eneloop w kontraście do baterii charakterystycznych jest możliwość 2100-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji. W sytuacji długiego i częstego zastosowania jest to ewidentnie bardziej ekonomiczne i pozwala zaoszczędzić niemało pieniędzy a także uniknąć problemów związanych z utylizacją ogromnych ilości baterii. Użycie akumulatorów eneloop przyczyni się do ograniczenia ilości odpadów i pomoże chronić środowisko.

GOTOWE DO wykorzystania

Eneloopy są najmocniej prostymi w użyciu akumulatorami, których łatwość użytkowania dorównuje jednorazowym bateriom. Dzięki bardzo niskiemu samo-rozładowywaniu, Panasonic może dostarczać do sprzedawców uprzednio naładowane akumulatory. Jednakowo w sklepie, akumulatory nie tracą pojemności, dzięki temu klient raduje się możliwością użycia ich od razu po wyjęciu z opakowania. Użyta w procesie produkcji energia konieczna do wstępnego naładowania akumulatorków eneloop, tworzona jest z odnawialnej energii słonecznej.

NISKI WSPÓŁCZYNNIK automatycznEGO ROZŁADOWANIA

podczas gdy inne akumulatory wymagające naładowania przed zastosowaniem tracą swój ładunek z biegiem czasu, technika eneloop firmy PANASONIC powoduje, iż akumulatory eneloop mogą utrzymać 70% swego ładunku nawet poprzez 10 lat!

NIE TRZEBA SIĘ JUŻ MARTWIĆ „skutkiem PAMIĘCI"

Gdy niekompletnie rozładowany akumulator jest wielokrotnie doładowywany, „zapamiętuje", że był stosowany przez krótszy czas. Przy kolejnym użyciu, napięcie może błyskawicznie spaść. Jest to tak zwany efekt pamięci. Akumulator eneloop ma wysokie napięcie początkowe i utrzymuje je na wystarczająco wysokim poziomie kiedy dochodzi do takiej sytuacji. Nie trzeba się już martwić skutkiem pamięci.

NIEPORÓWNYWALNIE WYŻSZE OSIĄGI

Jedną z głównych cech technologii eneloop jest wyższy poziom napięcia. Sporo urządzeń wyłącza się lub informuje niski poziom naładowania baterii, jeśli napięcie spadnie poniżej 1,1 V. Tradycyjny akumulator Ni-MH traci napięcie sukcesywnie i osiąga poziom krytyczny szczególnie szybko. Natomiast akumulator eneloop będzie utrzymywał napięcie na poziomie powyżej 1,1V przed długi czas, a poniżej tego poziomu zejdzie dopiero tuż przed całkowitym rozładowaniem. To jeden z powodów, dzięki któremu z akumulatorem eneloop można zrobić istotnie więcej.

przypasowANE DO DZIAŁANIA W NISKICH TEMPERATURACH DO -20 C:

W niskich temperaturach eneloop sprawuje się dużo lepiej od baterii alkalicznych. Akumulator eneloop potrafi utrzymać niski współczynnik automatycznego rozładowania w temperaturze nawet do -20 C

JAKOŚĆ cenionA NA CAŁYM ŚWIECIE!

Akumulatory eneloop są dostarczane do ponad 80 krajów, ich japoński koncept i produkcja są doceniane poprzez konsumentów na całym świecie. Użytkownicy odczuwają wysoki poziom zadowolenia.

AKUMULATORY ENELOOP PRO, większA wydajnOŚĆ charakterystycznE AKUMULATORY ENELOOP

Akumulatory eneloop pro to wspaniałe rozwiązanie do zasilania sprzętów zużywających dużo energii, takich jak lampy błyskowe aparatów, bezprzewodowe klawiatury i myszy, kontrolery do gier, zabawki sterowane radiowo i rozmaite urządzenia AGD. Po zastosowaniu akumulatorów eneloop pro wszystkie te urządzenia mogą pracować pokaźnie dłużej.

BLISTER BK-4HCDE-4BE

najkorzystniejszE ROZWIĄZANIE DLA sprzętów WYSOKOENERGETYCZNYCH.
Funkcje i zalety:
 • Naładowane energią słoneczną już w procesie produkcji, po zakupie gotowe od razu do wykorzystania
 • Możliwość 500-krotnego ładowania i utylizacji po eksploatacji
 • Trwalsze niż baterie tradycyjne dzięki stabilnemu napięciu.
 • Nieporównywalnie wyższe osiągi – używając ich w aparacie fotograficznym można wykonać do 4 razy więcej fotografii w sytuacji pracy ze standardowymi jednorazowymi bateriami.
 • doskonała skuteczność przy temperaturze 0 C
 • Działa w temperaturach nawet do -20 C
 • genialne do sprzętów o wysokim zużyciu energii

Specyfikacja:

wariant: akumulator niklowo-wodorkowy rozmiar: AAA objętość min.: 930 mAh Ponowne ładowanie: do 500 razy Niski współczynnik samodzielnego rozładowania: 85% po 1 roku Napięcie: 1,2 V Wysokość: 44,5 mm Średnica: 10,5 mm Waga: 13g ilość w opakowaniu: 4 szt
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.