Menu

Błysk! Potęga przeczucia. Darmowy odbiór w niemal 100 księgarniach! (opr. twarda)

Cechy produktu
  • ISBN 9788324055814 
  • Oprawa twarda 
  • Autor Malcolm Gladwell 
  • Wydawnictwo Znak 
  • Ilość stron 272 
  • Rok wydania 2019 
Opis

Większość decyzji podejmujemy w ciągu dwóch sekund. Ta książka opowiada o tym, co dzieje się w tej krótkiej chwili. Kiedy nie warto wierzyć badaniom fokusowym$10 Dlaczego najlepiej sprzedają się lody w kolistych opakowaniach$11 Jak słabość do wysokich brunetów wpływa na wyniki wyborów i sprzedaż samochodów$12 Co tak naprawdę decyduje o tym, jakie produkty kupujemy, z kim bierzemy ślub albo na kogo głosujemy$13 Chcemy wierzyć, iż to efekt naszych dogłębnych przemyśleń i analiz.

Malcolm Gladwell pokazuje, że wybory i decyzje - biznesowe, osobiste czy polityczne - podejmujemy momentalnie i intuicyjnie. Jeśli chcemy poznać siebie i innych oraz motywy naszych decyzji, musimy zrozumieć, jak działa mechanizm momentalnego osądu.

Błysk! to światowy bestseller, który przedstawia potęgę przeczuć i nieświadomych reakcji, a także uczy, jak wykorzystać ją w życiu osobistym i biznesie. Malcolm Gladwell - autor pięciu bestsellerów z listy,,New York Timesa", które sprzedały się w wielomilionowym nakładzie na całym świecie.,,Time" umieścił go na liście 100 najszczególniej wpływowych osób,,,Foreign Policy" zaliczył do grona 100 najważniejszych intelektualistów świata.

Znalazł się na liście Thinkers50 - najważniejszych myślicieli zajmujących się motywem zarządzania. Tropiciel prawd o świecie i społeczeństwie, które odkrywa pośród zaskakujących informacji. Jego ładne i porywające książki odsłaniają ukryte mechanizmy funkcjonowania świata i nas samych.

Znak Literanova poleca świeże wydanie trzech przełomowych książek Malcolma Gladwella: Punkt rewolucyjny, Błysk! i Poza schematem.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.