Menu

Koniak Hennessy Very Special EOY Gift Box 2013, 0,7l + 2 szklanki

Cechy produktu

  • Producent Jas Hennessy & Co. 
  • Rodzaj koniak 
  • Pojemność 0.7 l

Opis

Hennessy to koniak numer 1 na świecie. Kolebką Hennessy jest Charente, w którym leży miasto Cognac, od którego pochodzi nazwa tego napoju. Hennessy jest właścicielem najbardziej niezwykłej linii eaux de vie (pod względem wieku i jakości). Marka jest od 8 pokoleń w rękach tej samej rodziny.

Hennessy Very Special, jest kompilacją ponad 40 eaux de vie. Najstarsze z nich dojrzewają do 8 lat. Znamionuje się istotnym orzeźwiającym smakiem, z delikatnym aromatem drewna i nutą orzechów. Świetny do picia na lodzie jak i do mieszania w koktajlach.

Limiowana Edycja Hennessy VS pozostała stworzona poprzez Sheparda Fairey, prawdopodobnie jednego z najważniejszych i najpopularniejszych amerykańskich artystów 21 wieku. Autora znanego plakatu Baracka Obamy z 2008 roku p.t. Nadzieja. Jak stwierdziła artysta; proces tworzenia Hennessy polegający na umiejętnym łączeniu wielu eaux-de-vies przywołuje cykl pracy artysty, który by stworzyc dzieło wspaniałe korzysta z wielu technik nieustanie je doskonaląc.

nieszablonowa oferta obejmuje limitowaną liczba butelek w oryginalnym opakowaniu, przystępnych na Polskim rynku od września 2014 roku.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.