Menu

Wódka Belvedere Silver Sabre Podświetlana Butelka 1,75l

Cechy produktu

  • Producent Belvedere Vodka 
  • Rodzaj wódka 

Opis

Wódka Belvedere powstaje z najwyższej jakości spirytusu w procesie technologicznym wypracowanym w Polmosie Żyrardów. Spirytus ten, tworzony ze starannie wyselekcjonowanego, polskiego żyta, poddawany procesowi czterokrotnej destylacji, dzięki której Belvedere ma delikatnie waniliowy zapach i kremową konsystencję, a w smaku wyczuwa się łagodną nutę żyta.

Potwierdzeniem jakości wódki jest ogromny sukces, jaki Belvedere odniósł na najistotniej wymagających rynkach: amerykańskim i brytyjskim, gdzie do dziś pozostaje najchętniej kupowaną polską wódką luksusową. Belvedere stał się pierwszym polskim produktem eksportowym, który osiągnął międzynarodowy status produktu klasy premium. W 2002 roku branżowe czasopismo "Impast" nadało marce Belvedere nagrodę "Hot Brand", rok później alkohol, który zawojował świat, w glorii triumfu powrócił na rynek krajowy.

unikatowa, świąteczno-noworoczna oferta: jedyna na świecie tak wytworna butelka pokaźnego formatu, grawerowana techniką laserową. Zwraca uwagę nie tylko estetyką, ale i podświetleniem LED. Doskonała na imprezę.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.