Menu

Alkomat AL-5500

Cechy produktu
  • Producent Sentech 
  • Rodzaj sensora półprzewodnikowy 
Opis
producent alkomatów z Korei - marka SENTECH. Sprawdzona jakość. Polecamy! nad wyraz nowoczesny technologicznie wytwórca alkomatów dla policji w wielu krajach. Jego alkomaty znajdują wykorzystanie jednocześnie w życiu codziennym jak ponadto w fachowym środowisku. Większość alkomatów ma międzynarodowe certyfikaty takie jak DOT i FDA.
Alkomat AL-5500 - Opis towaru AL-5500 to wysokiej klasy alkomat cyfrowy służący do pomiaru stężenia alkoholu we krwi na podstawie analizy wydychanego powietrza.

AL-5500 wskazuje z dokładnością wyniku do 0.01‰, w szerokim zakresie od 0.00 do 4.00 ‰


Tester bazuje na szczególnie skrupulatnym i stabilnym czujniku półprzewodnikowym zaprojektowanym specjalnie dla tego modelu alkomatu.


Alkoholtester zapamiętuje całkowitą liczbę wyprodukowanych pomiarów - z łatwością się zorientować kiedy wymaga kalibracji. Sugerujemy kalibrację co 300 pomiarów albo 6 miesięcy.

Samokontrola poprawności działania
Oprogramowanie AL-5500 potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora, a także stan naładowania baterii. AL-5500 jeszcze kontrolę przepływu powietrza, by zapewnić odpowiednią objętość badanej próbki
Specyfikacja technologiczna :UWAGA!

bezpłatne kalibracje bez limitu przez 12 miesięcy !!

Alkomaty są skalibrowanę - od razu gotowe do pracy !

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.