Menu

Alkomat osobisty ALCOLIFE 8030

Cechy produktu

  • Producent AlcoLife 

Opis

Alkomat elektrochemiczny ALCOLIFE 8030

Opis

Model Alcolife 8030 to niewielki i łatwy w użyciu alkomat, który dzięki swojej prostocie zezwala na wygodne korzystanie z niego w każdych warunkach. Jest to urządzenie prędkie w działaniu, a jednocześnie gwarantujące nad wyraz wysoką precyzję pomiaru. Dlatego jest to perfekcyjne rozwiązanie dla klientów indywidualnych, którzy szukają nad wyraz korzystnego alkomatu w niebanalnej cenie.

Urządzenie posiada czarną plastikową obudowę, jest użyteczne i lekkie. Pomiar realizowany jest przy użyciu ustnika wielokrotnego wykorzystywania (przy zakupie otrzymujemy 5 sztuk). Zapewnia wydłużoną do 3 lat gwarancję na oferowany towar.

Podświetlany ekran

Czterocyfrowy ekran LCD dzięki podświetleniu usprawnia korzystanie z urządzenia w nocy albo w ciemnych pomieszczeniach. Pamięć przechowuje 10 ostatnich rekordów, które później można analizować. Po przekroczeniu dozwolonego limitu alkoholu w wydychanym powietrzu włącza się alarm dźwiękowy. W ustawieniach można zmienić jego próg równie jak można zmienić jednostkę pomiaru.

skrupulatny sensor elektrochemiczny

Alcolife 8030 to alkomat, który zagwarantuje dużą rzetelność pomiaru dzięki zastosowaniu 8-bitowego mikroprocesora, a także sensora elektrochemicznego, który wskazuje wyniki stężenia alkoholu w wydychanym powietrzu do 4 promili.

Łatwe zastosowanie i 3 lata gwarancji

Po uruchomieniu należy odczekać 10 sekund, by móc przeprowadzić test trzeźwości. Pobór próby trwa około 4 sekundy. Model ten samoczynnie wyłącza się w sytuacji braku aktywności, rozwiązanie to umożliwia dłuższą żywotność użytej baterii. Zasilane jest tylko dwiema bateriami AAA 1,5V.

Specyfikacja
Model: Alkomat ALCOLIFE 8030
rodzaj sensora: elektrochemiczny
Zakres pomiarów: 0~0.40BAC%(0~2.00mg/L;0~4.00‰BAC;0~4.00g/L)
Czas przygotowania do testu: 10 sek.
dokładność pomiaru: +/- 5%
wyświetlacz: LCD
Temperatura pracy: 10 ~50 ,
Temperatura przechowywania: 0 ~50 ,
Pamięć: 10 pomiarów
Baterie: 1.5V AAA baterie(2 szt)
wymiary: 127mm×53mm×22mm
Waga: około 75g(bez baterii)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.