Menu

Alkomat Promiler AL-9000 Lite do użytku osobistego

Cechy produktu
  • Producent Promiler 
  • Rodzaj sensora elektrochemiczny 
Opis
Alkomat AL-9000 Lite

firma Promiler przygotowała alkomat AL-9000 Lite ze jednostajnym czujnikiem elektrochemicznym. Jak przyznaje sam marka na swojej stronie internetowej, dzięki takiemu rozwiązaniu „technologia policyjna” trafia w ręce zwykłego użytkownika. Sprzęt w dodatku przychylny interfejs, który jest nieskomplikowany w obsłudze. Oprogramowanie urządzenia pozwala kontrolować stan naładowania baterii. Komunikaty, informujące o najważniejszych parametrach urządzenia, ukazują się na wyświetlaczu, dzięki temu nie ma trudności z jego obsługą. Na dodatek pozwala ocenić przepływ powietrza, gwarantując przy tym odpowiednią pojemność badanej próbki.

Po włączeniu urządzenia należy odczekać około 15 sekund, następnie przyłożyć ustnik, a także wypuścić powietrze przez 4 sekundy i po około 20 sekundach na wyświetlaczu pojawi się wynik pomiaru. Obszerny wyświetlacz z wyrazistymi cyframi pozwala na bezproblemowy i bezbłędny odczyt wyniku kontroli trzeźwości. O pewność poprawności wyniku dba natomiast zastosowany sensor elektrochemiczny, oparty o technikę Quantum Mol 3.0. I bazujący na wykorzystaniu do konstrukcji stopu platyny. Gwarantuje to obszerniejszą żywotność, a tym samym dłuższy czas pracy sensora. Dzięki temu na jednym takim sensorze można przeprowadzić aż 2000 pomiarów!

Dodatkowym atutem urządzenia jest niepokaźna waga – poniżej 100g. Jest to zasługą wykonania konstrukcji z lekkiego aluminium i plastiku. Zastosowane zostały niewielkie, lekkie i uproszczone rozwiązania konstrukcyjne oraz techniczne.

Alkomat AL-9000 Lite wykonuje pomiary w zakresie od 0.00 do 4.00 promili. Ponadto, działa on bezusterkowo w warunkach termicznych sięgających od 0 do 40 stopni Celsjusza. Istnieje dodatkowo możliwość sprawdzenia wytwarzanych wcześniej pomiarów. Alkomat AL-9000 Lite może być wykorzystywany do badania stanu trzeźwości na użytek własny.

zestaw mieści:
  • skalibrowany i gotowy do pracy alkomat AL-9000 Lite,
  • świadectwo wykonania kalibracji,
  • 12 lub 24 miesiące kalibracji GRATIS,
  • poręczną walizkę na tester i akcesoria,
  • gustowne etui,
  • 5 sztuk ustników wielorazowego stosowania,
  • zestaw baterii alkalicznych,
  • instrukcję w języku polskim.
Składając zamówienie w naszym sklepie internetowym otrzymasz nie tylko niezawodny sprzęt, lecz jego konfigurację gratis! Kalibracja alkomatu AL-9000 Lite jest darmowa i wykonujemy ją przed wysyłką zamówienia do Ciebie. Dzięki temu nie musisz martwić się o dobre działanie urządzenia i możesz korzystać z niego zaraz po odebraniu paczki. Ponieważ działamy nie tylko jako sklep, lecz też serwis z wieloletnim doświadczeniem w branży, możesz być pewien, iż konfiguracja sprzętu będzie przeprowadzona fachowo i z najwyższą skrupulatnością. Oprócz tego, możesz radować się tą usługą gratis poprzez 12 lub 24 miesiące, a na dodatek otrzymasz potwierdzenie jej wykonania w postaci specjalnego Świadectwa.

Jak skalibrować alkomat AL-9000 Lite?

Korzystamy z profesjonalnych narzędzi i wiedzy gromadzonej poprzez mnóstwo lat. Detektor znajdujący się w urządzeniu musi zostać optymalnie skonfigurowany i uregulowany. Sięgamy po specjalnie przygotowaną próbkę z odczynem z alkoholem. Opary z niej są odczytywane poprzez urządzenie, a następnie regulujemy czujnik przy pomocy specjalistycznego oprogramowania tak, aby wskazywał wartość określoną w próbce.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.