Menu

Alkomat przesiewowy RAPTOR + ETUI ALKOTESTER GRATIS!

Cechy produktu
  • Producent AlcoForce 
  • Rodzaj sensora elektrochemiczny 
Opis

Gratis!

Pokrowiec na alkomat RAPTOR AT7000, wykonany z wytrzymałego, grubego tworzywa z możliwością przypięcia do paska od spodni.

Alkomat AlcoForce RAPTOR doskonale spisuje się w realizacji zadań specjalnych w terenie – podczas masowych imprez, dużych koncertów, wydarzeń plenarnych. Zaciągnij go do służby w najtrudniejszych warunkach, a bez wątpienia spełni Twoje restrykcyjne kryteria. RAPTOR wspaniale wywiązuje się z niezwykle szybkiego badania przeprowadzonego na dużej grupie ludzi (wykonuje nawet do 550 testów na godzinę!). Odszuka się wszędzie tam, gdzie Ci trzeba prędkiej informacji o stanie trzeźwości na pokaźnej próbie.

Ten profesjonalny alkomat nieprzeciętnie stanie na wysokości zadania w wymagających warunkach pracy policji i służb mundurowych. Bez dwóch zdań poradzi sobie również na terenie pokaźnych zakładów pracy. Alkomat AlcoForce RAPTOR robi już zawrotną karierę w szeregach m.in. Włoskiej, australijskiej czy indyjskiej policji.

Alkomat przesiewowy AlcoForce to połączenie agresywnego wyglądu z niebywałą szybkością działania. Za sprawą prędkiego, nowoczesnego sensora elektrochemicznego pomiar trwa zaledwie 4 sekundy! RAPTOR jest też wyjątkowo wytrzymałym urządzeniem – ciągły czas pracy to nawet cztery godziny. Barwny wyświetlacz LCD sygnalizuje o orientacyjnym stężeniu alkoholu w wydychanym powietrzu. Po wykryciu alkoholu zapala się czerwona lampa sygnalizacyjna, a wyświetlacz LCD podświetla się.

Koszty eksploatacji alkomatu RAPTOR producenta AlcoForce są wyjątkowo niskie. W sytuacji tego alkomatu przesiewowego kalibracja nie jest konieczna tak niejednokrotnie jak w przypadku niższej klasy alkomatów. Marka zaleca kalibrację co 1000 pomiarów albo co 12 miesięcy.

Alkomat ma dwa tryby pracy: automatyczny (inaczej aktywny – RAPTOR automatycznie namierza wydech i pobiera próbkę) i ręczny (inaczej pasywny – pobiera próbkę po naciśnięciu przycisku). Podczas pracy w trybie aktywnym wynik badania widoczny jest na wyświetlaczu LCD w zakresie 0.00 - 2.00‰, uruchamiana jest ponadto sygnalizacja świetlna. W dodatku, alkomat pełni funkcję latarki, co jest istotnie przydatne w trakcie pracy przy masowych imprezach czy również po zmierzchu w pracy policyjnej.

Dynamiczny design i funkcjonalny kształt RAPTORA powoduje, że alkomat AlcoForce jest wygodny i poręczny. Dzięki innowacyjnemu oprogramowaniu RAPTOR potrafi zweryfikować prawidłowe działanie sensora oraz stan naładowania baterii. Na dodatek, alkomat marki AlcoForce ma kontrolę przepływu powietrza, która zapewnia odpowiednią objętość badanej próbki.

Zawartość:

  • Skalibrowany i gotowy do zastosowania alkomat AT7000 RAPTOR,
  • zestaw baterii alkalicznych,
  • Instrukcja użytkownika w jęz. Polskim,
  • Raport kalibracji (opcjonalnie)
Alkomat Raptor mnóstwo wyjątkowo przydatnych funkcji. Ze względu na to, iż ten model jest asygnowany dla profesjonalistów i służb mundurowych posiada opcję latarki. Dzięki tej funkcji badanie może być przeprowadzone zarówno w nocy, jak i w dzień, a policjant ma możliwość oświetlenia twarzy osoby badanej.

RAPTOR nadzwyczajnie stanie na wysokości zadania w pracy policji, służb mundurowych, lecz też w sporych zakładach pracy, przy organizacji imprez masowych itp. Alkomat AlcoForce RAPTOR jest stałym wyposażeniem policji wielu krajów m.in. Polski, Włoch, Indii, Australii.

Dzięki zastosowaniu bardzo prędkiego sensora elektrochemicznego typu FastScan pomiar trwa zaledwie kilka sekund. Alkomat pracuje w sposób ciągły (momentalnie przygotowuje się do pomiaru), co daje możliwość przebadania ponad 500 osób na godzinę.

AT 7000 RAPTOR oznajmia wykrycie alkoholu czerwoną lampą sygnalizacyjną i podświetleniem ekranu na czerwono, a orientacyjną zawartość podaje na wyświetlaczu LCD.

Alkomat jeszcze funkcje sygnalizacyjne:

- światło ostrzegawcze czerwone

- światło ostrzegawcze zielone

Na ten model alkomatu udzielamy 12 MIESIĘCY gratisowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, iż w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ ilość RAZY! dzięki czemu Twój alkomat będzie zawsze w formie, zapewniając maksymalnie wiarygodne wyniki!

Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i dokładnie sprawdzany przez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku zastosowaniach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (różnorodnego dla poszczególnych modeli urządzeń) alkomat należy ponownie skonfigurować aby poprawnie interpretował wyszczególnionia zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,z reguły koszty dalszej eksploatacji.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.