Menu

Alkomat tester trzeźwości AL-8000 plus

Cechy produktu
  • Producent Sentech 
Opis

Uwaga, oferta specjalna, a w niej zupełnie gratis otrzymujesz:

- 10 sztuk dodatkowych ustników

- zestaw gratisów od marki: kamizelka, długopis, smycz, zapach samochodowy

Poszukujesz urządzenia do użytku osobistego o wysokiej wiarygodności pomiaru? Masz dosyć plastikowych gadżetów, które po miesiącu przestają spełniać funkcję alkomatu? Poznaj alkomat osobisty AL 8000 PLUS – nowość w ofercie marki PROMILER!

PROMILER AL 8000 PLUS wyróżnia się najwyższej jakości wykonaniem, stylowym designem i nowym, lepszym software’m. Oprogramowanie alkomatu zostało powiększone o sporo ciekawych funkcji w kontraście do funkcjonalności alkomatu AL 8000.

AL 8000 PLUS oprócz czułego układu pomiarowego bazującego na elektrochemicznym sensorze QMol 2.0, został jeszcze wyposażony w nową wersję oprogramowania. Progresywny software zapewnił wprowadzenie praktycznych funkcji takich, jak informacja o czasie, który minął od ostatniego pomiaru czy także wskazywanie ilości dni pozostałych do kalibracji. Nad wyraz przydatną funkcjonalnością jest także analityka ostatnich dziesięciu pomiarów wytworzonych poprzez użytkownika.

Stonowana kolorystyka alkomatu o matowym wykończeniu sprawia, że urządzenie nie tylko daje wiarygodne i powtarzalne wyniki, lecz też raduje oko. Gustowny AL 8000 PLUS w stalowym odcieniu to must-have progresywnego pana.

O najwyższej jakości naszych urządzeń przekonało się już wielu Klientów
- w tym służby mundurowe.
przez ponad 10 lat w branży alkomatów dowiedliśmy że handlujemy tylko profesjonalnymi urządzeniami pomiarowymi.

elegancki Design

Stonowana kolorystyka alkomatu o matowym wykończeniu powoduje, że urządzenie nie tylko daje wiarygodne i powtarzalne wyniki, lecz też raduje oko. W obudowę alkomatu tworzoną z trwałego tworzywa sztucznego został wkomponowany innowacyjny ekran LCD. W górnej części urządzenia znajduje się wysuwany ustnik. Wykwintny AL 8000 PLUS w stalowym kolorze to must-have nowoczesnego mężczyzny.

lepszy Software!

AL 8000 PLUS oprócz czułego układu pomiarowego bazującego na elektrochemicznym sensorze QMol 2.0, został jeszcze zaopatrzony w nową wersję oprogramowania. Nowoczesny software zapewnił wprowadzenie poręcznych funkcji takich, jak informacja o czasie, który minął od ostatniego pomiaru i wskazywanie ilości dni do kalibracji. Przydatną funkcjonalnością jest także analityka ostatnich 10 testów produkowanych poprzez użytkownika.


Tylko najlepsze i najwyższej jakości urządzenia zyskują u nas
PRZEDŁUŻONA GWARANCJĘ AŻ DO 5 LAT!
Na ten model alkomatu udzielamy nie tylko 5lat gwarancji,w dodatku 12 MIESIĘCY gratisowEGO OKRESU KALIBRACYJNEGO co oznacza, że w ciągu pierwszego roku od daty zakupu MOŻESZ KALIBROWAĆ SWÓJ ALKOMAT DOWOLNĄ liczba RAZY! dzięki temu Twój alkomat będzie zawsze w formie, gwarantując maksymalnie wiarygodne wyniki!
Każdy alkomat przed wysłaniem do Klienta jest kalibrowany i precyzyjnie sprawdzany przez największe w Polsce laboratorium kalibracyjne (kalibrujące alkomaty m.in. Dla Policji i Wojska). Nie sprzedajemy „jednorazowych bubli", które po kilku zastosowaniach nadają się do śmietnika. Sprzedajemy URZĄDZENIA POMIAROWE. Kalibracja to pojęcie nierozerwalnie związane z KAŻDYM ALKOMATEM. Oznacza to, że po upływie określonego czasu (zróżnicowanego dla poszczególnych modeli sprzętów) alkomat należy ponownie skonfigurować żeby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. Dlatego zakup alkomatu można porównać do zakupu samochodu - nie liczy się tylko koszt zakupu,typowo koszty dalszej eksploatacji.

Kalibracja to pojęcie nie oderwalnie związane z każdym alkomatem. Oznacza ono że co około 12 miesięcy lub co 1000 pomiarów, alkomat należy ponownie skonfigurować, tak aby poprawnie interpretował wskazania zużywającego się czujnika. O konieczności kalibracji świadczą komunikaty CAL, SEN i wyniki bezsprzecznie odbiegające od rzeczywistości - np. 0,5‰ mimo braku spożycia alkoholu. Żywotność czujnika to ponad 4000 pomiarów.

Kalibracja Alkomatu w okresie 12 miesięcy jest wykonywana darmowo bez limitu jej ilości, istnieje możliwość zwiększenia serwisu bez limitu do 24 miesięcy (dopłata 30zł).

Gratisy:

komplet Promiler

Uniwersalna smycz firmowa ( zakładana na szyję - do wieszania telefonów, kart magnetycznych, alkomatów, wizytówek) Kamizelka odblaskowa (Noszenie jaskrawej kamizelki odblaskowej sprawi, że będziesz bardziej widoczny w czasie spaceru, jazdy na rowerze itp. Możesz rozszerzyć bezpieczeństwo drogowe swoje i innych.Kamizelkę łatwo się zakłada i zdejmuje, dzięki zapięciu na rzepy. Wymiar Uniwersalny)

Zapach Samochodowy. Długopis.

w dodatku jako gratis otrzymują Państwo 10 szt. Ustników

kupując alkomat otrzymasz gratis kartę - pen drive o obszerności 16 GB. Ogromną zaletą karty jest jej mobilność: z łatwością przechowasz ją w portfelu w miejscu na karty płatnicze czy wizytówki. Dzięki czemu nigdy nie zapomnisz o pen drive’ie i w każdej, choćby awaryjnej sytuacji będziesz miał go przy sobie! przenośna pamięć USB 2.0 umożliwi przechowywanie i transfer informacji. Wytworna karta z dwustronnym nadrukiem została specjalnie zalaminowana, by była oporna na zarysowania i uszkodzenia mechaniczne, dzięki temu może długo służyć właścicielowi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.