Menu

Przesiewowy Tester trzeźwości AlcoTorch V5

Cechy produktu

  • Producent FITalco 

Opis

AlcoTorch V5 – to alkomat dedykowany do badań przesiewowych, wyposażony w wysokiej klasy detektor elektrochemiczny. To urządzenie najlepiej się sprawdza w trakcie badań masowych, gdy należy sprawdzić dużą ilość osób w niedługim okresie czasu.

Dzięki zaimplementowaniu postępowego sensora elektrochemicznego, alkomat charakteryzuje się dużą wykrywalnością alkoholu w wydychanym powietrzu i prędkim przeprowadzeniem analizy próbki. AlcoTorch V5 jest bezkontaktowym testerem trzeźwości. Tym samym nie stwarza dodatkowych kosztów związanych z zakupem ustników. Ponad to, pracuje na akumulatorze, dzięki czemu oszczędzamy na zakupie baterii.

AlcoTorch V5 ma dwustronną latarkę i czerwoną lampę sygnalizacyjną, które mogą być niezwykle ergonomiczne w trakcie pracy w skomplikowanych warunkach. W razie przekroczenia dozwolonej normy alkomat informuje o tym oraz dźwiękowo. Wielkim atutem jest obszerny zakres temperatury przechowywania (-20°C to 70°C) i pracy (0°C to 50°C).

Wynik pomiaru jest wyświetlany na barwnym ekranie 1,29" OLED.

dane techniczne:

typ czujnika: elektrochemiczny produkowany w obszernej Brytanii

Pneumatyczny system poboru próbki

1,29" ekran OLED wskazujący wynik pomiaru

Czas pomiaru: ok. 5 s

Temperatura pracy: od 0 do 50 poziomów Celsjusza

Temperatura przechowywania od -20 do 70 stopni Celciusza.

rozmiary: 323 mm x 44 mm

Waga: 265 g

liczba przeprowadzonych pomiarów na jednym zestawie baterii: ok. 1000

Zasilanie: bateria litowa: 4.3V / 3,000mAh

Zakres pomiaru 0,00 - 2,00 promili

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.