Menu

Barbie Karetka - Mobilna klinika Zestaw światła i dźwięki FRM19

Cechy produktu

  • Producent BARBIE 

Opis

Karetka – mobilna klinika Barbie z funkcją nietrudnej transformacji to zabawka 2 w 1: pojazd i zestaw do zabawy. Odpowiadaj na wezwania, wyruszając karetką! Po naciśnięciu przycisku włączą się światła i dźwięk syreny pogotowia. Po dotarciu na miejsce unieś dźwignię z tyłu pojazdu,prędko zmienić go w klinikę o szerokości ponad 60 cm! Obie strony otwierają się, pokazując trzy wnętrza do zabawy: recepcję z wysuwanym biurkiem i krzesłem obrotowym, poczekalnię ze sklepem z upominkami ukrytym za telewizorem i gabinet badań z aparaturą rentgenowską, tablicą do badania wzroku i stołem do badań, który można ustawić też w pozycji fotela (tak jak prawdziwy)! Ponad 20 dodatkowych składników inspiruje do wymyślania niezliczonych historii i zabawy poprzez cały dzień. W pakiecie znajdują się też urządzenia diagnostyczne, takie jak stetoskop i mankiet do pomiaru ciśnienia krwi, materiały medyczne, takie jak „gips" i kule, czasopisma w poczekalni i upominki: pluszowy miś i balon. To świetny podarek dla niedużych lekarzy. Niektóre z elementów są wyposażone w uchwyty dla lalek (lalki są sprzedawane osobno), dzięki temu zabawa jest jeszcze ciekawsza i bardziej realistyczna. Gdy ostatni pacjent opuści klinikę, zamknij ją, zmień z powrotem w karetkę i ruszaj dalej! Niech Twoje lalki wcielają się w różnych pracowników kliniki, od pielęgniarek po lekarzy. Kiedy dziewczynka bawi się lalką i zestawem do zabawy Barbie, może być kim chce. Pakiet zawiera przekształcany pojazd/klinikę i ponad 20 akcesoriów. Lalka i baterie nie są dołączone do zestawu. Odcienie i elementy ozdobne mogą się różnić.

  • Odpowiadaj na wezwania i udzielaj pomocy podczas zabawy mobilną kliniką Barbie – to jednocześnie pojazd i pakiet do zabawy z ponad 20 tematycznymi dodatkami!
  • Rusz ambulansem na pomoc — włącz światła i syrenę pogotowia przy pomocy przycisku
  • Unieś dźwignię z tyłu pojazdu w celu prędkiego przekształcenia karetki w klinikę o szerokości ponad 60 cm z trzema oddzielnymi obszarami: recepcją, poczekalnią i gabinetem badań!
  • Wysuń telewizor w poczekalni, żeby odsłonić sklep z upominkami, w którym Twoi pacjenci mogą nabyć czasopisma, pluszowego misia, balon lub bukiet kwiatów!
  • Przesuń dźwignię na aparaturze rentgenowskiej w gabinecie badań, aby przekształcić ją w tablicę do badania wzroku
  • Stół do badań na kółkach można ustawić również w pozycji fotela. Do jego nogi można przymocować lampę zezwalającą rzucić „nowe światło" na diagnozę
  • Mali lekarze mogą odgrywać stawianie diagnozy i leczenie pacjentów dzięki tematycznym akcesoriom, takim jak torba lekarska, stetoskop, mankiet do pomiaru ciśnienia, termometr, wziernik laryngologiczny, młotek neurologiczny, karta pacjenta, strzykawka, dwa odlewy „gipsowe" i para kul (niektóre z akcesoriów posiadają uchwyty dla lalek)
  • Zbierz inne lalki i zabawki Barbie, żeby wcielać się w role zróżnicowanych specjalistów z zakresu medycyny i nie tylko. Kiedy dziewczynka bawi się Barbie, może być kim chce

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.