Menu

Technisat TechniYagi T3

Cechy produktu

  • Producent Technisat 

Opis

TECHNIYAGI T3 to trójramienna antena kierunkowa występująca w dwóch wersjach: z wzmacniaczem oraz w wersji pasywnej z symetryzatorem. Zaprojektowana została do odbioru cyfrowej telewizji naziemnej DVB-T DVB- T2 z sporej odległości. Antena zaimplementowany filtr LTE, które nad wyraz rozszerza oporność sygnału ergonomicznego w stosunku do zakłóceń generowanych z nadajników GSM. Szerokopasmowy wzmacniacz, wstępnie zmontowane części, wysokiej jakości aluminium i precyzyjne wykonanie, bezawaryjną pracę anteny, poprzez dużo lat - nawet w nieprzystępnych warunkach atmosferycznych. Dane techniczne Częstotliwości Kanał UHF 21... 60 UHF 470... 790 MHz Impedancja 75 Wzmocnienie 25 / 28 dB (13-15) dB dla wersji pasywnej)

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.