Menu

Aparat LOMO Instant Wide Black

Cechy produktu

  • Producent LOMOGRAPHY 

Opis

LOMOGRAPHY LOMO'INSTANT WIDE biały jest aparatem natychmiastowym pracującym na wkładach FUJI INSTAX Wide. Aparat ma wbudowany obiektyw 90 mm co jest odpowiednikiem 35 mm dla niepokaźnegoobrazka. Ustawianie ostrości w zakresie od 60 cm z trzema trybami wbudowanym trybami 0,6 m, 1-2 m i nieskończoność. Wbudowana lampa błyskowa z możliwością wyłączenia, na dodatek gniazdo PC do synchronizacji zewnętrznych lamp. Aparat ma automatyczną migawkę z czasami otwarcia 8 s-1/250 s oraz bulb. Istnieje możliwość wielokrotnej ekspozycji oraz korekta w zakresie +1 / -1 wartości ekspozycji. Pilot IR zdalnego sterowania aparatem jest wbudowany w dekielek do osłony obiektywu {pomocn|przydatn)y gadżet. Front korpusu ma wbudowane lusterko do selfi a w dolnej części puszki jest zamontowany gwint do statywu. W zestawie są dołączone 4 rodzaje filtrów żelowych do zamontowanie na lampie błyskowej do kreowania bardziej odjazdowy zdjęć. Zasilanie samego aparatu to 4 baterie AA czyli klasyczne paluszki a pilot do sterowania czyli dekielek zasilany jest baterią CR 2025.

Dane techniczne

Aparat natychmiastowy pracujący na filmach FUJI INSTAX WIDE

Zestaw zawiera sam aparat w czarnej wersji kolorystycznej, 4 filtry żelowe do lampy błyskowej, instrukcje obsługi w języku angielskim, dekielek czyli pilot IR do zdalnego sterowania z baterią. Uwaga aparat jest sprzedawany bez 4 baterii AA potrzebnych do samego zasilania kamery do dokupienia oddzielnie. Filmy FUJI INSTAX WIDE do dokupienia w sklepie.

Obiektywy o ogniskowej 90 mm Ekspozycji automatyczna zaprogramowana z korektą + 1 / -1 wartości ekspozycji ( tylni przełącznik ) oraz multiekspozycją
Przysłona: f / 8, f / 22
Migawka: Bulb (tryb Bulb), 8 s-1/250 s pracująca w trybie automatyki oraz 1/30 (Fixed Shutter Speed Mode)
Odległość ostrzenia: 0,6 m z ustawianiem ostrości w trzech zakresach: 0,6 m / 1-2 m / nieskończoności Wbudowana lampa błyskowa o liczbie przewodniej 13 Gniazdo PC i gwint do statywu
Sterowanie na podczerwień w osłonie na obiektyw
Zasilanie baterii: 4 x bateria AA (4 x 1,5 V) brak w zestawie
Zasilanie pilota: 1 x 2025 bateria (3V)

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.