Menu

Fujifilm Instax mini 11

Cechy produktu
  • Producent FUJIFILM 
Opis

Aparat FujiFilm Instax Mini 11 biały + wkład 10szt teraz masz jeszcze więcej okazji i sposobów, żeby dać coś od siebie! Zaprojektowany, aby płynnie wpisywać się w Twoją codzienność, ten nieduży skarb jest bardzo prosty w obsłudze i każdy może wskoczyć za jego obiektyw.

wbudowany specjalny obiektyw do selfie ułatwia dzielenie się swymi zdjęciami. Natomiast automatyczna kontrola ekspozycji dba, aby nie zaginął żaden komponent tła.Wnoś radość w spotkania z przyjaciółmi i zachowuj na zawsze cenne chwile.

W końcu instax mini 11 daje pełnie możliwości (i korzysta z filmów mini – które produkowano, aby dzielić się zdjęciami). Tryb Selfie. Wyciągnij i zrób minę Robienie selfie (a także zbliżeń) aparatem instax mini 11 jest dziecinnie proste.

wystarczy, że wyciągniesz przednią krawędź obiektywu, a niczym za dotknięciem czarodziejskiej różdżki pojawi się zgrabny zaimplementowany obiektyw do selfie zachowujący kolorystykę aparatu. Następnie trzymając aparat instax mini 11 na wyciągniętym ręku przejrzyj swoją minę w lusterku do selfie i pstrykaj *.

*najkorzystniejsza zabawa z przyjaciółmi wokół. FILM MINI praktyczny format karty kredytowe Twój wygląd, twój styl, twoje oko do świetnych zdjęć.Wszystko uchwycone na filmie wysokiej jakości, opracowanym poprzez ekspertów z Fujifilm.Dzięki ich dodatkowym wysiłkom i doświadczeniu za każdym razem uzyskujesz trwałe odbitki, które możesz zachować i którymi możesz się dzielić.

Ważne są detale Nasz zespół projektowy przelał całą swoją kreatywność na aparat instax mini 11. Począwszy od przezroczystego „lukru” na obiektywie aż po wklęsłe logo na tylnej ściance, ten filigranowy aparat został drobiazgowo dopracowany w najmniejszym szczególe.

Skupiony na tobie - Aparat FujiFilm Instax Mini 11 Aparat instax mini 11 uchwyci twoją postać twoje ramiona, twoje włosy, a choćby najciemniejsze komponenty tła. Dzięki zintegrowanej automatycznej ekspozycji możesz ożywić swoje motywy w ich naturalnym otoczeniu.

Inteligentnie obliczając jasność zastanego światła, ten śladowy aparat samoczynnie dobiera czas migawki. A każde ze spojrzeń widocznych na twoich zdjęciach ma status VIP. Instax Mini 11 znamionuje prosta obsługa!

Nic nie stanęło na drodze do doskonałości modelu instax mini 11. Proste używanie i bezkompromisowa jakość odbitek – bierzesz aparat do ręki i od razu chwytasz wyśmienitą chwilę. Teraz Twoja kolej – to naprawdę proste.

A poza tym, każdy lubi wziąć ze sobą odbitki zdjęć – namacalne wspomnienie prawidłowej zabawy. Wyraz siebie z FujiFilm Instax Mini 11 Nie pozwól,genialną osobowość skrywała się za twoim instax mini 11.

Niech ten wspaniały aparat ujawni kim jesteś, nawet gdy wypatrujesz kolejnego ujęcia. Wraz z dwoma wymiennymi przyciskami migawki, możesz nadać swemu egzemplarzowi instax mini 11 swój specyficzny charakter.

Czy jesteś jasny, nieprzystępny i świecisz w ciemności. A może bardziej nadaje się do Ciebie określenie – cenna perełka uwydatniająca się z tła? przystosuj aparat do tego kim jesteś. Specyfikacja techniczna - Aparat FujiFilm I

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.