Menu

Fujifilm Instax mini 40

Cechy produktu
  • Producent Fujifilm 
Opis

Instax mini 40 Pełen temperamentu aparat natychmiastowy instax mini 40 asygnowany jest specjalnie dla współczesnej generacji twórców fotografii. Kompilacja funkcji "natychmiastowej gotowości", klasycznego designu i nowych wkładów instax mini, sprawi,zawsze będziesz o to jedno ujęcie przed pozostałymi.Selfie za jednym dotknięciemKoniec z wymianą obiektywów.

Dzięki zastosowanym szkłom do selfie mini 40 jest za każdym razem gotów Ci towarzyszyć. Uruchom obiektyw dodatkowym kliknięciem, sprawdź kadrowanie w lusterku przy soczewce i uchwyć swój fason na wyjątkowym selfie.Klasyka zinterpretowana na nowoPonadczasowy i epicki.

I to zaledwie sam kształt. Wytworna czarna faktura, obramowana srebrzystymi akcentami, jest doskonała w dotyku i sprawia, że model mini 40 trafia od razu do ekstraklasy. To już czas na własną opinię, nieprawdaż?Chcesz? Masz.Zwolnić tempo? Nie ma takiej opcji, bo instax mini 40 jest produkowany do zdjęć w ruchu.

Automatyka czasu otwarcia migawki. Samoczynny pomiar światła. Z każdym zdjęciem, za każdym wciśnięciem migawki łapiesz w kadrze właśnie to, co widzisz.To naprawdę prostePołącz siły z mini 40, a w tym i kolejnych sezonach będziesz robić fantastyczne, jakościowe zdjęcia.

Dzięki szybkim elementom sterującym tego aparatu nie zawahasz się w najważniejszym momencie i nie przegapisz żadnej okazji na zrobienie epickiego zdjęcia.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.