Menu

Fujifilm Instax mini Evo (czarny)

Cechy produktu
  • Producent Fujifilm 
Opis

mini EvoNiektórzy dostrzegają tylko to, co zwyczajne. Ty widzisz więcej. Podobnie, jak nowy aparat hybrydowy instax mini Evo. Ten inteligentny aparat w analogowym stylu ożywia to, co kochasz. Pod każdym kątem, we wszystkich kolorach, ze wszystkimi opcjami kreatywnymi.

Pokaż swoje widzenie świataKreatywność jest kluczowa. Właśnie dlatego instax mini Evo stawia Ci nieskończone możliwości w zasięgu ręki. Pozwala Ci wyrazić swój oryginalny punkt widzenia i dzielić się błyskotliwymi niuansami życia w postaci natychmiastowej odbitki albo jako zatrzymana w kadrze chwila warta zaprezentowania w mediach społecznościowych.

100 sposobów na wyrażenie siebieZachwycające, sugestywne, dynamiczne. Atrakcyjne, imponujące, zaskakujące. Dzięki 10 efektom obiektywu i 10 efektom filmu, jesteś w stanie stworzyć wizję dokładnie taką, jaką wymarzyłeś sobie w wyobraźni.

Eksperymentuj z jaskrawością odcieni, sprawdź swoich sił w stylu retro, dodaj miękkości ostremu zdjęciu, bądź zrezygnuj z koloru to przecież Twój kadr, Twoje ujęcie - masz 100 sposobów na jego wykonanie - przejmij nad nim kontrolę.

Pierścień obiektywuOdczuwalne w dotyku i jednocześnie nad wyraz satysfakcjonujące: obracaj pierścieniem na obiektywie mini Evo i przełączaj się między 10 przystępnymi efektami obiektywu, by stworzyć coś wyjątkowego.

Filter dialWyjątkowe przeżycia w praktyce. Obracasz pokrętło wyboru efektu filmu, słyszysz to uspakajające kliknięcie i właśnie ustawiłeś efekt filmu fotograficznego jeden z 10 do wyboru! Jesteś gotów do drukowania?Pociągnij dźwignię wydruku odbitki znajdującą się po prawej stronie i rozkoszuj się bardziej namacalnym, rzeczywistym i wciągającym doświadczeniem drukowania w stylu analogowym.

Ulubione chwile w jeszcze lepszym wydaniuNasze odbitki wysokiej rozdzielczości są teraz jeszcze bardziej godne Twoich wspomnień. Podwoiliśmy rozdzielczość w porównaniu z naszymi poprzednimi modelami hybrydowymi i efekty są zdumiewające.

Wybierz tryb instax-Rich dla jasnego i wciągającego wyglądu albo tryb instax-Natural, gdy chcesz, aby zdjęcie miało bardziej stonowany i klasyczny charakter. W każdym razie chwytaj wszystko na zdjęciach, a potem wydrukuj to, co kochasz.

Tryb dla każdego nastrojuPrzekraczaj wymagania dzięki mini Evo idealnemu narzędziu do uwieczniania Twoich doświadczeń. Dostosuj ekspozycję, zmień balans bieli, włącz lub wyłącz lampę błyskową albo wybierz tryb makro, gdy jesteś w nastroju na fotografowanie z bliska.

Gdy zaś poczujesz ochotę stanięcia przed obiektywem, wtedy przyjdzie czas na samowyzwalacz. Podwojony przyciskTak, korzystnie widzisz - są dwa. Mini Evo ma podwojony przycisk migawki. Jeden do fotografowania w pionie (np.

portrety) i jeden do kadrów w poziomie, gdy chcesz uwiecznić krajobraz. Nie ma za co. Dwa gniazdaGniazdo ładowania oraz gniazdo karty micro SD. Cała moc i cała pamięć, których potrzebujesz na setki potencjalnych arcydzieł wielkości karty kredytowej.

Drukarka do smartfonaApka instax mini Evo uruchomiona? Potwierdzam. Zdjęcie ze smartfona w...

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.