Menu

Fujifilm INSTAX mini LiPlay (biały)

Cechy produktu
  • Producent Fujifilm 
Opis
Aparaty Instax – nieustająca radość fotografowania

mające obecnie status kultowych, modele z kolekcji Instax momentalnie podbiły rynek aparatów do fotografii natychmiastowej. Pierwszy w nich pojawił się w sprzedaży pod koniec XX., zyskując entuzjastów na całym świecie. Aparaty Instax cieszą się popularnością zwłaszcza wśród młodych ludzi, którzy wciąż odkrywają świeże kreatywne możliwości ich wykorzystania.

FujiFilm Instax Mini LiPlay


Nowy model Instaxa jest progresywnym aparatem hybrydowym do fotografii natychmiastowej, zaopatrzonym w mnóstwo pionierskich rozwiązań, które dają użytkownikom jeszcze więcej twórczej swobody. Fotografie przed drukowaniem podejrzysz na jasnym ekranie LCD, możesz też nagrywać 10-sekundowe klipy dźwiękowe. Z LiPlay wydrukujesz ulubione fotografie ze smartfona – starczy, że je prześlesz na aparat z załadowanym filmem Instax.


drobny aparat, wielkie możliwości

LiPlay jest najmniejszym i najlżejszym modelem dostępnym w kolekcji Instax. Dzięki nowoczesnej technice możesz zachować zrobione zdjęcia na zawsze i drukować je wtedy, kiedy masz na to ochotę. Aparat zaopatrzony jest w sześć kreatywnych filtrów, za pomocą których nadasz temu samemu zarejestrowanemu wydarzeniu zupełnie różny charakter. Włóż go do kieszeni lub torby i miej zawsze przy sobie, aby żaden ekscytujący moment Cię nie ominął.

Nagrywaj dźwięk z Instaxem Mini Liplay

przełomowa technologia nagrywania dźwięku przez urządzenie pozwoli Ci zapisać nagranie trwające do 10 sekund. To jeszcze nie koniec – przy pomocy aplikacji przekonwertujesz nagranie na kod QR, który zostanie wydrukowany na zdjęciu. Sprawi to, iż Twoje zdjęcia nabiorą zupełnie nowego charakteru. Fotka z komunikatem głosowym wzbudzi o mnóstwo pokaźniejsze emocje u obdarowanej osoby. Szum fal załączony do zdjęcia plaży, dźwięki muzyki przy fotografii z imprezy czy intymne wyznanie na selfiku – tego nie da się zapomnieć.

modny design

Aparat przystępny jest w trzech ekscytujących wersjach kolorystycznych, różniących się sposobem wykończenia powierzchni. Wersja biała przypomina w dotyku kamień, efekt ten uzyskano za pomocą specjalnego spreju. Z kolei elegancka czerń olśniewa subtelną głębią i tłoczoną fakturą, a model złoty atrakcyjnie lśni w słońcu. Srebrne komponenty przy obiektywie dodają całości blasku.

Jeszcze więcej możliwości

Dzięki funkcji bezpośredniego drukowania zmienisz LiPlay w przenośną drukarkę, za pomocą której ekspresowo wydrukujesz fotografie ze smartfona. Zanim przeniesiesz je do aparatu poprzez Bluetooth, możesz je obracać i zwiększać. Możesz dodatkowo zdalnie zwolnić migawkę przy pomocy telefonu – ta funkcja znakomicie spełni oczekiwania przy realizowaniu grupowych selfie. Jeśli uwielbiasz części dekoratywne, skorzystaj z 30 projektów ramek (wymaga pobrania aplikacji), którymi otoczysz fotografie w trakcie lub po ich zrobieniu. Zabawa z Instax Mini LiPlay nigdy się nie kończy.

Instax LiPlay – po prostu fotografia

Wszystkie aparaty z serii Instax znamionuje unikatowa prostota obsługi, połączone z bogactwem oferowanych możliwości. Wystarczy, iż weźmiesz LiPlay do ręki, włączysz, skierujesz na znajomego albo ciekawą sytuację i naciśniesz spust, a za kilka chwil zdjęcie będzie gotowe.

Kreatywne innowacje

W odróżnieniu od większości aparatów natychmiastowych LiPlay nie drukuje fotografii od razu po naciśnięciu spustu. Możesz je na spokojnie przejrzeć w menu i wybrać tylko te, które uznasz za udane, a resztę skasować. Takie rozwiązanie zachęca do eksperymentów bez obawy, iż poświęcisz wkłady na niezbyt trafione kadry.

Więcej aniżeli aparat

Korzystaj z nowego Instax jak z przenośnej drukarki – ściągnij apkę na smartfona, połącz się z aparatem i przesyłaj produkowane telefonem zdjęcia prosto do LiPlay, aby je wydrukować na wysokiej jakości papierze. Ciesz się wspaniałą jakością i atrakcyjnymi kolorami poza domem, na wakacjach czy w podróży. Pstrykaj, drukuj, baw się.

Zmieniaj atmosferę fotografii przy pomocy filtrów

Masz do wyboru kilka ekscytujących filtrów: sepia, stylowy, rybie oko, czarno-biały, sepia, a także żywy. Ich włączenie jest bajecznie proste – naciśnij przycisk Cross, a następnie wybierz efekt, który chcesz sprawdzić. Dzięki podglądowi na żywo na ekranie od razu zobaczysz rezultat. Z tym aparatem łatwo zostaniesz mistrzem mediów społecznościowych.

dopasuj LiPlay do swojego stylu

Z boku aparatu znajdują się 3 przyciski, do których możesz przypisać solidny szablon. Wybierz swoje ulubione i błyskawicznie pstrykaj fotki z efektami bez konieczności zaglądania do menu. Kiedy w pobliżu nie ma znajomych, a niezbędnie potrzebujesz wykonać selfie, skorzystaj z samowyzwalacza. Ta funkcja spełni oczekiwania też przy zdjęciach grupowych ze znajomymi.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.