Menu

Fujifilm INSTAX Mini Liplay Blash (złoty)

Cechy produktu
  • Producent Fujifilm 
Opis
Nowy Fujifilm instax mini LiPlay nie tylko robi świetne fotografie i natychmiast je drukuje, ale także nagrywa dźwięki i zapisuje je w formie kodów QR.
Dzięki Bluetooth łączy się ze smartfonem i ma mnóstwo kreatywnych szablonów i filtrów.
A do tego wspaniale wygląda. Poznaj go bliżej.

Już pierwszy kontakt z nowym instaxem. To najmniejszy i zarazem najbłyskotliwiejszy instax w historii.
Stylu dodają interesująca faktura aparatu, dbałość o detale i lubiane barwy. Jakość wykonania stoi na wysokim poziomie.

Z tyłu ma 2,7-calowy, jasny i kontrastowy ekran LCD. Efektywną obsługę zapewnia aż 14 przycisków, które mają dużą kulturę pracy. Spust jest dokładny i niemały.

To jednak możliwości aparatu robią największe wrażenie. To w nich się zakochasz, gdy je poznasz.

1.Proste fotografowanie Prostota i fotografie to parametry specyficzne aparatów natychmiastowych kolekcji instax. To dzięki nim instaxy podbiły serca milionów na całym świecie. LiPlay jest wzorem tej filozofii, aczkolwiek został wyposażony w dużo więcej funkcji niżeli pozostałe instaxy.

Samo fotografowanie jest bajecznie proste. Wystarczy włączyć aparat, wycelować, wcisnąć spust – i zdjęcie gotowe.

Autofokus ostrzy szybko, sam wybiera punkt ostrości.

Nowy LiPlay jest prosty w obsłudze jak smartfon.

W odróżnieniu od większości instaxów LiPlay nie drukuje fotografie od razu po tym, jak wciśniemy spust. Fotografie można wydrukować osobno, w menu aparatu.

dzięki temu mamy całkowitą kontrolę nad tym, które zdjęcia drukujemy, unikając nieudanych kadrów.

Możemy czuć się bardziej wygodnie, eksperymentować, bawić się zdjęciami, przeglądać je na ekranie, by wybrać do druku tylko te najlepsze.

Jedno zdjęcie drukuje się 12 sekund, a akumulator wystarczy na wydrukowanie aż 100 fotografii.

Urządzenie ma Bluetooth, więc bezprzewodowo zintegrujesz się z nim z poziomu swojego smartfona. Wystarczy pobrać aplikację mini LiPlay, przystępną dla urządzeń z systemami iOS, a także Android.

W ten sposób LiPlay daje nam nie tylko wielką prostotę fotografowania, ale także ogromne możliwości panowania nad zdjęciami, ich selekcji, obróbki oraz dzielenia się nimi w cyfrowy sposób.

2. Zamień aparat w drukarkę Fujifilm instax mini LiPlay to tak naprawdę aparat cyfrowy z funkcją drukarki, a nie konwencjonalny analogowy aparat natychmiastowy, jak modny instax mini 8. To daje ogromne możliwości.

starczy pobrać na smartfon aplikację mini LiPlay, otworzyć ją i jednym kliknięciem zintegrować się z aparatem. W adekwatnej zakładce można wyszukać zdjęcie, które już jest na smartfonie, i wysłać je do druku.

LiPlay wydrukuje je w identyczny sposób, jakbyśmy robili zdjęcie bezpośrednio samym aparatem: ekspresowo i w wysokiej jakości.

Urządzenie korzysta z popularnych i przystępnych cenowo wkładów systemu instax mini.

3. Dodaj dźwięk do fotografie LiPlay to najistotniej nowoczesny i bezprecedensowy aparat natychmiastowy w historii. Z przodu urządzenia znajdziemy wielki, okrągły przycisk, po wciśnięciu którego aparat zacznie rejestrować dźwięk. Kiedy zdecydujesz się wcisnąć spust i zrobić zdjęcie, LiPlay zapisze 10 sekund dźwięku – przed ujęciem i po nim. W ten sposób spokojnie uchwycisz najważniejszy moment.

Następnie obraz wraz z nagraniem jest automatycznie przesyłany do sparowanego poprzez Bluetooth smartfona z aplikacją mini LiPlay. Wciskając przycisk druku na aparacie, możesz wybrać opcję wydruku z kodem QR. Po jego zeskanowaniu użytkownikowi otwiera się strona instaxa ze zdjęciem, a także nagranym dźwiękiem. Odbitka staje się analogową wizytówką, pamiątką zabawnej, atrakcyjnej historii czy zaproszeniem. Zdjęcie natychmiastowe ożywa i łączy dwa światy – analogowy z cyfrowym.

FOTO: PODPIS: W opcjach aparatu można zmienić pozycję drukowanego kodu QR, ale także jego kolor.

4. Wybierz filtry i nadaj fotce atmosferę Dodaj do zdjęć wyjątkową atmosferę dzięki sześciu filtrom. Do wyboru są: czarno-biały, sepia, rybie oko, żywy, plakatowy i stylowy.

Korzystanie z filtrów w aparacie instax LiPlay jest niezwykle proste. Starczy wcisnąć w dół przycisk Cross.

Na ekranie wyświetli się napis z nazwą filtra. Każdy filtr jest też pokazywany w podglądzie na żywo. Można dowolnie zmieniać filtry, eksperymentować z nimi.

5. Dodaj do fotografie zabawny szablon Zabawne szablony to prawdziwy hit mediów społecznościowych. Nie mogło ich więc zabraknąć w najnowszym LiPlayu.

Do wyboru jest 10 ciekawych szablonów w samym aparacie oraz 30 ramek w aplikacji. Wszystkie z nich można nakładać na zdjęcia jeszcze przed ich wydrukowaniem.

6. Nie ma kto Ci zrobić fotki? Użyj samowyzwalacza Włącz samowyzwalacz trzema wciśnięciami przycisku, postaw aparat w odpowiednim miejscu, uśmiechnij się – i zdjęcie gotowe. To takie proste, a jednocześnie takie użyteczne, kiedy chcesz np. Zrobić zdjęcie grupowe z rodziną czy przyjaciółmi, tak żeby każdy znalazł się w kadrze.

7. Wybierz ulubione opcje do szybkiego drukowania zdjęć Dodanie ulubionego szablonu albo filtra i szybkie wydrukowanie fotografie nigdy nie było tak proste.
Fujifilm instax LiPlay ma trzy specjalne przyciski. Do każdego z nich przypisany jest jeden z szablonów.
wystarczy wcisnąć wybrany przycisk i zrobić zdjęcie z ulubionym szablonem. Bez uruchamiania menu, oglądania po kolei wszelkich filtrów. Prościej się nie da.

8. Zrób sobie selfie przy pomocy lusterka z przodu Chcesz starannie wycelować aparat prosto w swoją twarz? Żaden problem. Starczy, że spojrzysz w nieduże lusterko przy obiektywie. To należycie znane, proste, lecz jakże efektywne i lubiane rozwiązanie stosowane do robienia selfie.

9. Postaw instaxa gdziekolwiek i przejmij nad nim kontrolę za pomocą smartfona Prosta w obsłudze i krystaliczna aplikacja mini LiPlay to dodatkowa wartość tego innowacyjnego aparatu. Możesz złączyć się z instaxem przez aplikację i zastosować smartfon jako zdalny pilot do wyzwalania, z podglądem na żywo.

10. Gdy jest mało światła albo robisz fotę pod słońce, ustaw odpowiednią siłę błysku Lampa błyskowa to cecha należycie znana fanom instaxów. W LiPlayu masz pełną kontrolę nad błyskiem. Możesz ją włączyć, kiedy robisz zdjęcia pod słońce albo kiedy warunki oświetleniowe są kiepskie, albo wyłączyć, gdy słońca jest pod dostatkiem.

LiPlay łączy dwa światy

Kochamy dzielić się zdjęciami, emocjami, filmami. Z nowym instaxem LiPlay możesz robić to w zupełnie nowy sposób, łącząc swoje ukochane fotografie natychmiastowe z możliwościami smartfonów.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.