Menu

Fujifilm Instax SQ1 (niebieski) + wkład 10

Cechy produktu
  • Producent Fujifilm 
Opis

Instax SQ1SQ1 Zatrzymaj chwilę w kwadratowym formacieModel instax SQUARE SQ1 zaprojektowano, żeby zwracał na siebie uwagę ten prosty w obsłudze i stylowy aparat fotograficzny typu instant bez trudu formuje klimatyczne zdjęcia wypełniające kwadratowe kadry.

A Ty zyskujesz jeszcze więcej wrażeń na każdym utrwalonym ujęciu.Więcej zabawy. Więcej przyjaciół. Więcej możliwości.Wraz z automatyczną ekspozycją i prostym w użyciu trybem Selfie stylowy aparat SQ1 otwiera przed Tobą świat całkiem nowych możliwości.

Przecież najkorzystniejsze rzeczy w życiu są proste. I ten nadzwyczajny format SQUARE.obszerniejsze SelfieSpraw, żeby Twoja osobowość lśniła na znakomicie ostrych zdjęciach. Wykorzystaj cały potencjał trybu Selfie (uaktywnianego przez przekręcenie obiektywu) i dogodnie umieszczone w aparacie lusterko.

Wstawione obok wysuwanego obiektywu, lusterko to ponadprzeciętnie usprawnia kadrowanie i często sprawi, iż zmieścisz jeszcze więcej twarzy w kadrze.obszerniejsze wydrukiDla pełnych dramaturgii, wyrazistych wizualizacji, nic nie nadaje się lepiej aniżeli film SQUARE.

wyśmienity, aby zmieścić więcej swojego świata w kwadratowym kadrze o proporcjach 1:1 i symetrycznie uchwycić cenne chwile. A wszystko drukowane z wysmakowaną biała ramką na wysokiej jakości filmie. Nie dziwi więc, iż film SQUARE pokochało wielu film, gdyż uchwyci on wszystko.Potencjał automatykiNie przegap żadnego cennego momentu.

Nie trać też na jakości. Wbudowane czujniki aparatu SQ1 samoczynnie określają jasność otoczenia i dopasowują czas otwarcia migawki.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.