Menu

Canon EOS M100

Cechy produktu

  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 

Opis

Opowiedz własną historię z każdego miejsca
Uwieczniaj historie na idealnych zdjęciach i kinematograficznych filmach Full HD. Atrakcyjny, kompaktowy aparat bezlusterkowy EOS M100 umożliwia kreatywną pracę, bezproblemowe rejestrowanie i udostępnianie tworzyw, obsługę w sposób znany ze smartfonów nieskomplikowane nawiązywanie połączeń w trybie Bluetooth i Wi-Fi.

Jakość bez wysiłku
Matryca CMOS o rozdzielczości 24,2 MP, technika Dual Pixel CMOS AF, maks. Czułość ISO 25600 i tryby automatycznej pracy – dzięki nim zaimponujesz wszystkim idealnie wyostrzonymi zdjęciami i kinematograficznymi filmami Full HD, rejestrowanymi w dzień i w nocy.

Kompaktowa spontaniczność
atrakcyjny, kompaktowy aparat EOS M100 gwarantuje możliwości lustrzanki cyfrowej w przenośnej postaci. Procesor DIGIC 7 pozwala na rejestrowanie świetnego obrazu, a funkcja serii fotografii (6,1 kl./s) pozwala uwieczniać aktywne wydarzenia.

Bezproblemowa łączność

Łączność Bluetooth®* i Wi-Fi, a także aplikacja Canon Camera Connect ułatwiają nawiązywanie połączeń z urządzeniami inteligentnymi. Odchylany interfejs dotykowy pozwala na sterowanie aparatem w sposób znany ze smartfonów. Idealne rozwiązanie do zdjęć selfie.

* Urządzenie zaopatrzone w niskoenergetyczną technologię Bluetooth® Znak słowa i logo Bluetooth® są zastrzeżonymi znakami handlowymi producenta Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki handlowe i nazwy handlowe są własnością trafnych firm.

unikatowa kompozycja
Nadaj swemu aparatowi wyjątkowy wygląd dzięki szerokiej gamie przystępnych stylów. Wybierz jeden z 3 kultowych odcieni korpusu i dodaj futerał na front korpusu EH31-FJ (dostępny w przeróżnych kolorach i wzorach).


Obiektyw EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM
Ten niewielki, uniwersalny i funkcjonalny obiektyw zmiennoogniskowy 15-45 mm jest wyśmienity do fotografii i filmów. Pozwala na rejestrowanie wszystkiego — od genialnych pejzaży i przepięknych portretów po dynamiczną akcję. Nieprzeciętne uzupełnienie aparatów EOS M.

Wszechstronność wspaniała dla użytkowników aparatu EOS M
Ten wysokiej jakości obiektyw zmiennoogniskowy z zakresem ogniskowych 15–45 mm i 7-listkową kolistą przesłoną genialnie pasuje do zdjęć artystycznych. Uchwycisz wszystko — od znakomitych pejzaży przez błyskotliwe portrety z miękkim rozmyciem tła po energiczne ujęcia ruchu.

praktyczny dzięki lekkiej, składanej i stylowej konstrukcji
ergonomiczny obiektyw można wziąć ze sobą w podróż — wykorzystuje 3 komponenty asferyczne w celu zapewnienia wysokiej jakości obrazu pomimo szczególnie kompaktowej konstrukcji. Minimalny, składany korpus waży zaledwie 130 g i ma długość tylko 44,5 mm. Stylowa obudowa wytwarzana z aluminium nadzwyczajnie komponuje się z aparatem EOS M.

Łatwe nagrywanie płynnych i zrównoważonych filmów

technika silnika krokowego STM zapewnia niemalże bezgłośną, ciągłą regulację ostrości w trybie filmowania, dzięki czemu filmy są płynne i ciche.

stanowczo ostre obrazy dzięki optycznemu stabilizatorowi obrazu
Drganie aparatu nie jest problemem. Rób niezwykle ostre fotografie bez widocznego wzrostu rozmycia, nawet podczas fotografowania przy maksymalnym rozszerzeniu albo robienia fotografii z ręki przy słabym oświetleniu dzięki technologii 3,5-stopniowej optycznej stabilizacji obrazu.

Uchwycisz ulotne chwile dzięki szybkiemu autofokusowi
Uchwyć chwile na przepięknych fotografiach dzięki szybkiemu i precyzyjnemu systemowi autofokusa o wysokiej precyzji. Przejmij kontrolę dzięki funkcji ręcznego ustawiania ostrości w dowolnym momencie.


EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM
znikomy obiektyw zmiennoogniskowy, który pozwala być bliżej wydarzeń. Stabilizator obrazu chroni przed rozmyciem wskutek drgań aparatu technika STM gwarantuje płynną i cichą regulację ostrości w trakcie filmowania.

nieduży obiektyw zmiennoogniskowy, który przybliża obiekty
Obiektyw EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM pozwala być bliżej wydarzeń i jest dedykowany tylko do aparatów EOS-M. Stanowi perfekcyjne uzupełnienie obiektywu Canon EF-M 18-55mm f/3.5-5.6 IS STM i pozwala przybliżać obiekty — wyśmienity do fotografowania dzikiej przyrody, wydarzeń sportowych i podróży.

Optyczny stabilizator obrazu
Aby ułatwić zachowanie ostrości, obiektyw EF-M 55-200mm f/4.5-6.3 IS STM wyekwipowano w stabilizator obrazu, który zapobiega rozmyciu obrazu wskutek przypadkowych ruchów podczas fotografowania (tzw. Drgania aparatu). Można używać czasów naświetlania o 3,5 stopnia dłuższych niż normalnie, co umożliwia fotografowanie w słabym świetle aparatem trzymanym w dłoniach.

technologia regulacji ostrości silniczkiem STM
technika silniczka krokowego (STM) zezwala na szybką i skrupulatną regulację ostrości podczas fotografowania oraz płynną i niemal bezgłośną pracę w trakcie filmowania. Ponieważ ruchy silniczka STM są tak płynne i ciche, nagrania są pozbawione niepożądanych odgłosów regulacji ostrości i zmian ostrości rozpraszających uwagę.

Obrazy o perfekcyjnej jakości, które dadzą powód do dumy
innowacyjna optyka gwarantuje zdjęcia pełne widocznych szczegółów, z energicznym kontrastem i nasyconymi kolorami. Wyróżnij obiekt na nieostrym tle, żeby przyciągnąć uwagę oglądających.

Opracowany z myślą o ułatwieniu tworzenia ciekawych zdjęć

Pierścień regulacji ostrości umożliwia szybką, łatwą i skrupulatną regulację ostrości w dowolnym momencie. Nieznaczna odległość ostrzenia wynosi 1 metr i doskonale sprawdza się przy tworzeniu wyrazistych portretów i fotografowaniu z niewielkiej odległości.


Pozostałe parametry matrycy

- Filtr dolnoprzepustowy: wbudowany/stały
- Czyszczenie matrycy: zastosowany system czyszczący EOS
- wariant filtra kolorowego: kolor podstawowy


Pozostałe właściwości obiektywu

- Mocowanie obiektywu: Stabilizacja obrazu
- Optyczny stabilizator obrazu w zgodnym obiektywie: Film: udoskonalony, 3-osiowy cyfrowy stabilizator obrazu w przypadku zgodnych obiektywów


Pozostałe parametry wyświetlacza

- typ: wyświetlacz dotykowy LCD (TFT) o przekątnej 7,5 cm (3 cale). Format obrazu 3:2. Około 1 040 000 punktów. Elektrostatyczny objętościowy. Odchylany o około 180 stopni w górę
- Pole krycia: Około 100%
- Regulacja jasności: Możliwość ustawienia na jednym z pięciu poziomów


Funkcje specjalne

- Etykieta metadanych: informacje o prawach autorskich użytkownika (imię i nazwisko autora, szczegółowe informacje dotyczące praw autorskich)
- Ocena obrazu: 0–5 gwiazdek
- Inteligentny detektor orientacji: Tak, z funkcją obracania obrazu
- zwiększenie w trakcie odtwarzania: Od 2 do 10x, w 10 krokach lub płynnie poprzez zsuwanie/rozsuwanie palców
- Histogram: Jasność/RGB
- Aktualizacja oprogramowania urządzenia: Aktualizacja wykonywana przez użytkownika.
- konstrukcja korpusu: Poliwęglany


Akcesoria w pakiecie

- Korpus EOS M100
- Obiektyw Canon EF-M 15-45mm
- Obiektyw EF-M 55-200mm
- Dekiel na korpus R-F-4
- Pasek EM-300DB
- przewód interfejsu IFC-600PCU
- Ładowarka LC-E12E
- Akumulator LP-E12
- kabel zasilający


Akcesoria opcjonalne

Futerały/paski:
- Futerał na front korpusu EH31-FJ
- Pasek na szyję EM-E2 (jasnobrązowy)
- Pasek na szyję EM-E2(BW) (brązowy)
- Pasek na szyję EM-E2(BK) (czarny)
- Pasek na szyję EM-E2(WH) (biały)
- Pasek na szyję EM-E2DB
Obiektywy:
- Obiektywy EF-M
- Obiektywy EF i EF-S zgodne po założeniu adaptera mocowania EF-EOS M
Inne:
- kabel interfejsu IFC-400PCU
- Adapter mocowania EF-EOSM

Filmy

Filmy pochodzą z serwisu YouTube. Zostały stworzone przez różnych autorów z całego świata. Ich jakość jest dość zróżnicowana.

Opinie - 0 opinii

+ Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.