Menu

Canon EOS M6 Mark II

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis

Aparat Canon EOS M6 Mark II Canon EOS M6 MARK II to najlepszy aparat do tworzenia tworzyw. Aparat Canon M6 MARK II jest zaopatrzony w technikę, która pozwala na rejestrowanie idealnych zdjęć i filmów 4K w dowolnym miejscu nieskomplikowane ich udostępnianie przejrzyj i zrób zdjęcie - Canon EOS M6 Mark II Rejestruj ulotne chwile za pomocą aparatu Canon EOS M6 MARK II, który prędko reaguje, ustawia ostrość i robi fotografie z prędkością do 14 kl./s.

Dzięki przenośnej konstrukcji aparat Canon M6 MARK 2 można wziąć praktycznie wszędzie, co czyni go świetnym narzędziem do dokumentowania rutynowych chwil i odkrywania twórczych możliwości. Rejestruj wyjątkowe chwile aparatem Canon EOS M6 MARK II sprawdź, jak ambasador firmy Canon, Piotr Malecki, wykorzystuje prędkość i wszechstronność aparatu Canon M6 body MARK II do uwieczniania ulotnych chwil w swoim rodzinnym mieście, Warszawie.

Canon M6 MARK II umożliwa uwiecznianie najszczególniej ulotnych chwil Życie toczy się wyjątkowo szybko, niezależnie od tego, czy robisz fotografie na ulicy, czy zajmujesz się twórczą fotografią podczas podróży. Rejestruj wszystko aparatem Canon EOS M6 MARK II z szybkością do 14 kl./s lub 30 kl./s w trybie fotografii seryjnych RAW z pełnym autofokusem, który pozwala na zachowanie ostrości na zdjęciach prędko poruszających się obiektów.

znakomita jakość fotografii w dzień i w nocy - Canon EOS M6 Mark II Dzięki maksymalnej czułości ISO 25 600 aparatem Canon M6 MARK 2 możesz robić nieprzeciętne, pełne szczegółów i oddające atmosferę chwili zdjęcia w rozdzielczości 32,5 megapikseli nawet w słabym świetle.

Możesz przycinać i przetwarzać , a także zmieniać ich wymiar z zachowaniem pierwotnej jakości. Opowiadaj historie, wytwarzając wciągające filmy - Canon EOS M6 Mark II Nagrywaj filmy aparatem Canon EOS M6 MARK II z taką samą pewnością siebie i pomysłowością, z jaką robisz zdjęcia.

Aparat Canon M6 MARK II umożliwia rejestrowanie filmów 4K z prędkością zapisu klatek do 30p i tworzyw Full HD z szybkością choćby 120p.* Filmy poklatkowe 4K pokazują niuanse ruchu w zupełnie innej skali czasowej.

Pracuj na swój własny sposób - Canon EOS M6 Mark II Komponuj ujęcia pod dowolnym kątem, korzystając z odchylanego ekranu dotykowego aparatu Canon EOS M6 MARK II, albo zanurz się w świecie obrazów dzięki perfekcyjnemu odłączanemu wizjerowi EVF, który ułatwia fotografowanie w jasnym świetle.

niemało komponentów sterujących aparatu Canon M6 MARK II można dopasować do własnych potrzeb — to tak, jakby aparat był zaprojektowany specjalnie dla Ciebie. Twórcze narzędzie zawsze przy Tobie - Canon EOS M6 Mark II mobilny aparat Canon EOS M6 MARK II ze zdejmowanym wizjerem waży zaledwie 408 g z baterią i kartą pamięci, dzięki czemu można zabrać go ze sobą wszędzie w kieszeni kurtki lub w torbie,zawsze być gotowym na przypływ inspiracji.

Wypróbuj go z kompaktowym obiektywem stałoogniskowym, takim jak EF-M 22 mm f/2 STM albo 32 mm f/1,4 STM, żeby robić fotografie w stylu klasycznych reportaży. Dostęp online do Twoich

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.