Menu

Canon EOS R10

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis

Aparat Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm Aparat Canon EOS R10 + RF-S 18-45mm tak uniwersalny, że poradzi sobie praktycznie z każdym zadaniem. Genialne rozwiązanie w podróży. Świetne hybrydowe narzędzie do tworzenia treści.

Twój sposób na wyrażanie siebie. Pracuj kreatywniej dzięki nietrudnemu w obsłudze, a równocześnie sprawnemu i praktycznemu aparatowi bezlusterkowemu, który umożliwia rejestrowanie obrazu na niedostępne dotąd sposoby.

Należący do kolekcji EOS R model EOS R10 jest uniwersalnym rozwiązaniem, które sprawdza się w sytuacji fotografii ogólnej i tworzenia treści lifestyle’owych. Aparat Canon EOS R10 najważniejsze cechy: Zadbaj o stałe wyostrzenie obiektu Zmień ulotne chwile we wspomnienia na całe życie Filmy i zdjęcia z tego samego aparatu hybrydowego Bądź bliżej obiektu i wypełnij nim kadr Połączenie ze światem Canon EOS R10 - szybka reakcja Aparat EOS R10 błyskawicznie reaguje jeszcze na polecenia użytkownika, co daje ogromną przewagę w rejestrowaniu decydującego momentu.

Procesor DIGIC X zapewnia szybką obsługę i minimalne opóźnienie lub zaciemnienie wizjera, dzięki temu zawsze czujesz kontakt z obiektem. Rozdzielczość 4K, która przekracza kryteria Aparat Canon EOS R10 rejestruje niezwykłe materiały video 4K, które wyglądają wspaniale na wyświetlaczach UHD i umożliwiają kadrowanie bez utraty jakości podczas edycji projektów w jakości Full HD.

Filmowcy mogą wybrać format 4K/60p który pozwala na nad wyraz płynne odtwarzanie ruchu obiektów i dodawanie efektów spowolnienia ruchu, albo oszałamiający obraz 4K/30p nadpróbkowany z materiału 6K rejestrowanego poprzez matrycę aparatu o rozdzielczości 24,2 megapiksela.

Aby uwierzyć w efekt, trzeba go samemu zobaczyć. Wyjątkowo płynny ruch podczas filmowania w trybie Full HD można zapisywać choćby 120 kl./s, co pozwala uzyskać jeszcze lepsze odwzorowanie ruchu. W przypadku scen w zwolnionym tempie możliwość tworzenia w aparacie niesamowitych filmów poklatkowych w rozdzielczości 4K i Full HD jeszcze bardziej wzbogaca arsenał kreatywności.

Asystent wizjera optycznego przystępny tryb również asystenta wizjera optycznego ułatwia przejście z aparatów wyekwipowanych w wizjery optyczne, takich jak lustrzanki cyfrowe. Wizjer elektroniczny (EVF) Wizjer elektroniczny aparatu EOS R10 o rozdzielczości 2,36 mln punktów skrupulatnie pokazuje, jak będzie wyglądał uchwycony obraz – od głębi ostrości po balans bieli i styl obrazu.

Jest komfortowy, nieskomplikowany w obsłudze i można go dostosować do własnych potrzeb, tak by wyświetlał tylko niezbędne dane. Obracany wyświetlacz dotykowy Oprócz wizjera elektronicznego mamy duży, obracany ekran dotykowy o przekątnej 7,5 cm i rozdzielczości 1,04 mln punktów, który umożliwia komponowanie i fotografowanie z góry albo z dołu i zapewnia inną perspektywę.

Aparat Canon EOS R10 więcej opcji łączności Aparat EOS R10 łączy się bezprzewodowo ze smartfonem, dzięki temu można dzielić się efektami kreatywnej pracy ze znajomymi i z obserwującymi. Publikuj materiały w serwisach społecznościow

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.