Menu

Canon EOS R3

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis
Aparat cyfrowy Canon EOS R3 Body

Elektroniczna migawka

Podświetlana matryca warstwowa jest tak szybka, że fotografowie mogą korzystać z elektronicznej migawki, by uchwycić prędki ruch bez obaw o zniekształcenia powstające w trakcie poziomego ruchu aparatu cyfrowego. Korzystaj z zalet najkrótszego czasu naświetlania (1/64 000 s) i serii fotografii robionych z prędkością 30 kl./s z zachowaniem śledzenia AF/AE.


Sterowany wzrokiem AF

Czy jakikolwiek aparat bezlusterkowy sprawiał wrażenie, iż potrafi czytać Twoje myśli? Dzięki technice nowej generacji sterowania autofokusem za pomocą wzroku (Eye Control) aparat Canon EOS R3 wyostrza obiekty, na które patrzysz. Ta niespotykana kontrola nad autofokusem powoduje, iż aparat Canon EOS R3 nie ustępuje szybkością reakcji użytkownikowi. Pozwala szybko reagować na ciągle zmieniające się warunki ujęcia.

Połączenie skutecznego filmowania i fotografowania

Bezlusterkowiec Canon EOS R3 Body to rozwiązanie dla profesjonalistów. umożliwia nagrywanie filmów o kinematograficznej jakości i robienie świetnych zdjęć. Dzięki wielu funkcjom umożliwiającym jeszcze bardziej kreatywne filmowanie aparat bezlusterkowy może rejestrować nadpróbkowany obraz w rozdzielczości 4K i materiał 6K RAW i zapisywać go na karcie pamięci CFexpress. Profil Canon Log 3 zagwarantuje pokaźniejszy zakres dynamiki i efektywniejszą korekcję barw. Nad wyraz ważne jest to, iż ta sama funkcja rozpoznawania obiektów, z której mogą korzystać fotografowie, jest na dodatek przystępna dla filmowców. Dzięki czemu można śledzić obiekty poruszające się w obrębie kadru, zachowując ich wyostrzenie nawet podczas pracy.

najkorzystniejsze w naszej historii śledzenie obiektów

Wykorzystując nienaturalną inteligencję i tysiące prawdziwych fotografii, nauczyliśmy model Canon EOS R3 rozpoznawać sprawnie ludzi, zwierzęta i pojazdy – niezależnie od tego, w której części kadru się poruszają. Można śledzić ludzi choćby wtedy, gdy posiadają na sobie kask albo okulary przeciwsłoneczne. Gdy fotografujemy sporty motorowe, aparat cyfrowy Canon EOS R3 rozpoznaje motocykle i samochody wyścigowe, rozróżniając choćby zamknięte i otwarte kokpity i precyzyjnie namierzając kask kierowcy, gdy jest on widoczny.

Połączenie ze światem

Łączność jest koniecznym narzędziem w pracy fotografów sportowych i fotoreporterów. Aparat Canon EOS R3 wykorzystuje zastosowane gniazdo przewodowej sieci LAN, a także łączność Wi-Fi w pasmach 2,4/5 GHz do komunikacji z sieciami komputerowymi, notebookami i urządzeniami przenośnymi, co umożliwia prędkie i przystępne udostępnianie , a także zdalne sterowanie aparatem. Bezlusterkowiec Canon EOS R3 jest w dodatku zgodny z aplikacją Mobile File Transfer, która pozwala na profesjonalnym fotografom dodawanie metadanych i przesyłanie obrazów ze smartfonów przy pomocy sieci Wi-Fi lub sieci komórkowej. Model EOS R3 ma także nową, wielofunkcyjną stopkę do podłączania akcesoriów, która umożliwia przesyłanie danych i zasilanie nowych akcesoriów oraz działa jak gorąca stopka dostępnych lamp błyskowych Speedlite i wyzwalaczy.

Zaprojektowany i wykonany dla profesjonalistów

Zaprojektowano z myślą o trudach codziennej pracy profesjonalistów – niezależnie od tego, z jakimi wyzwaniami muszą się mierzyć. Podczas burzy czy ulewy wytrzymały korpus ze stopu magnezu jest pyło- i wodoszczelny na tym samym poziomie, co nasze legendarne aparaty z linii EOS-1D. Możesz fotografować bez obaw w każdych warunkach.

nadaje się do istniejącego systemu

Aparat cyfrowy Canon EOS R3 pasuje do istniejącego systemu, współpracując z innymi aparatami bezlusterkowymi lub lustrzankami cyfrowymi. Jest zasilany poprzez pojemny akumulator LP-E19 – taki sam, jaki występuje w korpusach linii EOS-1DX. Obiektywy EF będą działać skrupulatnie tak, jak powinny, dzięki szerokiej gamie wysokiej jakości adapterów, które mogą zapewniać uzupełniające części, takie jak pierścień sterowania czy filtry wsuwane. Model Canon EOS R3 ma instynktownie obsługiwane części sterujące i poręczną budowę. Jest wynikiem trzech dekad ewolucji i nieprzerwanego uwzględniania potrzeb zawodowych fotografów. Ciesz się nieprzeciętną ergonomią dzięki instynktownie obsługiwanemu interfejsowi.

prędkie, dostosowywane komponenty sterujące

mistrzowski aparat bezlusterkowy o szerokim zakresie zastosowań. Zarys i formę oparto na modelu EOS-1DX, lecz aparat jest mniejszy i lżejszy, a przy tym zaprojektowany go z uwzględnieniem zasad wprowadzonych w systemie aparatów bezlusterkowych EOS R, żeby usprawnić obsługę.

komponenty sterujące

Aparat Canon ma szereg składników sterujących. Jednocześnie multi-sterownik, jak i inteligentny kontroler są w zasięgu kciuka. Trzy dostosowywane pokrętła na korpusie aparatu, a także pierścień regulacji na każdym obiektywie RF pozwalają na ustawianie czasu naświetlania, przysłony, czułości ISO i kompensacji ekspozycji bez odsuwania aparatu od oka.

Funkcjonalność

Model Canon EOS R3 ma także odchylany ekran o wysokiej rozdzielczości (4 mln punktów), który gwarantuje wyraźny i jasny obraz o wysokiej jakości nawet w jasnym świetle. proste komponowanie ujęć z twórczej perspektywy. Dwa gniazda kart zezwalają na zapisywanie plików fotografii i filmów na powszechnie przystępnych kartach SD (z obsługą standardu UHS-II) albo superszybkich nośnikach CFexpress nowej generacji.

używanie migawki elektronicznej z lampą błyskową

Aby pomóc w zrównoważeniu ilości światła dziennego i światła lampy błyskowej nawet w warunkach obszernej jasności albo w sytuacji fotografowania szybko poruszających się obiektów, umożliwiono synchronizację lampy błyskowej w trakcie stosowania migawki elektronicznej aparatu – równocześnie w kontekście lamp błyskowych Canon Speedlite, jak i studyjnych lamp błyskowych innych producentów.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.