Menu

Canon EOS R5

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis

obfity zakres dynamiczny i szczegółowość

Aparat Canon EOS R5 gwarantuje wysokiej jakości fotografie choćby w słabym oświetleniu za sprawą pełnoklatkowej matrycy o rozdzielczośći 45 Mpx, obłudze ISO 51200, a także czułości mechanizmu AF do -6 EV.

progresywny system ostrości, szybkość i sprawność

System Dual Pixel CMOS AF II zapewnia 5940 pozycji AF, które pokrywają 100% kadru w dowolnym miejscu. Zaimplementowana w aparacie EOS R5 technika "Dual Pixel CMOS AF II" natychmiastowo ustawia ostrość nawet na niezwykle prędko poruszających się obiektach i gwaranatuje wyraźny obraz. Cicha migawka elektroniczna pozwala na szybką reakcję, a także uchwycenie ulotnych wydarzeń z szybkością fotografowania nawet do 20kl/s. Przy użyciu migawki mechanicznej można fotografować do 12/kl/s przy zastosowaniu autofokusa, który ustawia ostrość w zaledwie 0,05s. Zaimplementowany w aparacie prędki procesor DIGIC X umożliwia jeszcze szybsze i skuteczniejsze przetwarzanie mechanizmu.

Stabilizacja obrazu na najwyższym poziomie

Aparat Canon EOS R5 zaopatrzony został w 5-osiowy stabilizator obrazu, który we współpracy z obiektywem mającym system stabilizacji pozwala osiągnąć nawet 8-stopniową stabilizację. Funkcja stabilizacji obrazu odpowiada za regulację drgań aparatu, dzięki czemu praca z ręki staje się przyjemniejsza i prostsza.

Zapis tworzyw

Bezlusterkowiec producenta Canon umożliwia robienie fotografii w formatach JPEG, HEIF albo RAW. Posiada dwa gniazda kart dzięki czemu materiały można zapisywać na dwóch rozmaitych nośnikach kart. Jedno gniazdo posiada wejście na karty CFexpress, które działają z szczególnie dużą szybkością, natomiast drugie gniazdo obsługuje wejście na karty SD.

Łączność bezprzewodowa

Aparat Canon EOS R5 pozwala na przesyłanie plików obrazów do klientów za pośrednictwem urządzenia inteligentnego lub sieci Wi-Fi, do profili w serwisów społecznościowych, a choćby na konta w chmurze za pośrednictwem usługi image.canon. Wystarczy uruchomić aplikację Canon Camera Connect, a aparat nawiązuje szybkie połączenie Wi-Fi, które pozwala na fotografom przeglądanie, ocenianie i przesyłanie i zdalne fotografowanie. Obsługa protokołów FTP i FTPS pozwala na szybkie i bezpieczne przesyłanie obrazów bezpośrednio do klienta prosto z aparatu lub za pośrednictwem aplikacji Mobile File Transfer.

Przeznaczenie

Aparat Canon EOS R5 wynajdzie wykorzystanie właściwie w każdej dziedzinie począwszy od fotografii ślubnej i portretowej, po fotografię podróżniczą, fotoreporterską czy krajobrazową.

* nadzwyczajnie sprawdzi się w fotografii dzikiej przyrody czy sportów ekstremalnych dzięki szybkiemu systemowi autofokusa i sztucznej inteligencji rozpoznawania obiektywów.
* Dzięki cichej migawce możesz bez obaw fotografowac uroczystość ślubną, zachowując dyskrecję i cichą pracę aparatu.
* Praca w niełatwych warunkach oświetleniowych jest osiągalna za sprawą pełnoklatkowej matrycy o rozdzielczości 45 Mpx, stabilizacji obrazu na poziomie choćby do -8EV z wykorzystaniem obiektywu ze stabilizacją lub -5 EV zaimplementowanym w samym body, a także czułości na poziomie 51200.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.