Menu

Canon PowerShot G5X

Cechy produktu
 • Producent Canon 
 • Rozdzielczość 20.2 Mpx
 • Zoom optyczny 4 x
 • Zoom cyfrowy 4 x
 • Przekątna ekranu 3.0 "
 • Ogniskowa min 24 
 • Ogniskowa max 100 
 • Nagrywanie filmów 1920 x 1080 (Full HD) 
 • Wizjer tak 
 • Nośnik danych karta SD 
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Balans bieli podwodny, auto, zachmurzenie, światło dzienne, fluorescencyjny, cień, żarówka 
 • Czułość 160, 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 8000, 10000, 12800, 125 
 • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG 
Opis
Canon PowerShot G5 X

nowoczesny aparat w wytwornej, kompaktowej obudowie. Wysoką jakość obrazu zapewnia 1-calowa podświetlana od tyłu matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli oraz procesor DIGIC 6.niezwykle jasny, szerokokątny obiektyw 8.8 - 36.8 mm (odpowiednik dla 35 mm: 24-100mm) f/1,8 - 2,8 z 9-listkową przysłoną zezwala na uzyskanie niesamowitych fotografii z przepięknym, plastycznym rozmyciem tła. Elektroniczny wbudowany wizjer OLED o wysokiej rozdzielczości wynoszącej 2.36 milionów punktów, że G5 X przypadnie do gustu także bardziej wymagającym użytkownikom.

Imponująca jakość obrazu i niezwykła prędkość działania

Sercem aparatu jest 1-calowa podświetlana od tyłu matryca CMOS o rozdzielczości 20,2 megapikseli. większa matryca od przeciętnie montowanych w aparatach kompaktowych, w połączeniu z ultra prędkim procesorem DIGIC 6 niezwłoczne uzyskanie wysokiej jakości obrazów odwzorowujących najdrobniejsze szczegóły.

w dodatku fotografie wykonywane poprzez G5 X cechują się nad wyraz niskim poziomem szumów choćby w słabym oświetleniu oraz brakiem zniekształceń. Aparat radzi sobie nawet przy dużych zwiększeniach, kadrowaniu części obrazu oraz jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najistotniej wymagających użytkowników.

nowoczesne rozwiązania optyczne

W celu pełnego wykorzystania możliwości matrycy, aparat został zaopatrzony w idealny, niezwykle ostry i wszechstronny obiektyw z zoomem 4.2x. Ma zakres ogniskowych 24 - 100 mm (ekwiwalent dla formatu 35mm) który stanie na wysokości zadania idealnie jednocześnie w pejzażu jak i portrecie. Niewiele znacząca wartość przysłon f/1.8 pozwala uzyskiwać ładne, niezwykle plastyczne zdjęcia o znikomej głębi ostrości, a dodatkowo zezwala na realizowanie ostrych fotografii choćby przy śladowej ilości światła. 9 listkowa przysłonazapewnia znakomity efekt bokeh. Obiektyw współpracuje z matrycą i procesorem aparatu tak by dostarczać ostre obrazy na całym obszarze fotografii, od krawędzi do krawędzi, w całym zakresie ogniskowych zadowalając każdego użytkownika.

Wysokiej jakości wizjer optyczny

Wysokiej jakości wizjer elektroniczny o rozdzielczości 2.36 milionów punktów że aparat może zadowolić wymogi profesjonalistów, którzy chcą kadrować w klasyczny sposób. Wysoka rozdzielczość oraz znaczna gama odcieni dają obraz o wysokim współczynniku kontrastu, nadzwyczajnym odwzorowaniu szczegółów i wiernym oddaniu barw od krawędzi do krawędzi. Dzięki temu komponowanie kadru oraz śledzenie wydarzeń przed obiektywem są czystą przyjemnością. Gwarantuje100% pokrycia obrazu a częstotliwość odświeżania wynosi 120 kl/s (w trybie Smooth). W wizjerze są wyświetlane potrzebne do pracy dane, tak iż użytkownik nie musi odrywać od niego wzroku w celu zmiany ustawień. Punkt oczny wynoszący 22 mm gwarantuje komfortowe stosowanie także osobom noszącym okulary. Zastosowany detektor wyłącza automatycznie monitor po zbliżeniu aparatu do oka, upraszczając znacząco pracę z aparatem.

Przejmij kontrolę z łatwością

Aparat daje dużą swobodę użytkownikowi, umożliwiając mu kontrolę ustawień za pomocą wizjera. Dodatkowo G5 X został wyposażony wdotykowy wyświetlacz LCD oraz uzupełniające pokrętło usytuowane z przodu aparatu, służące do obsługi palcem wskazującym. U góry pokrywy aparat posiada pokrętło obsługiwane kciukiem,służące do zmiany kompensacji ekspozycji. W dodatku G5 X został wyposażony w pokrętło znajdujące się wokół obiektywu.

produkt
producent
Kod producenta
0510C002AA
EAN
4549292052923
Podstawowe informacje wymiary
Szerokość [mm]
112.4
Wysokość [mm]
76.4
Grubość [mm]
44.2
parametry matrycy Obiektyw Ekspozycja
Centralnie ważony
Punktowy
Wielosegmentowy
-3EV do +3EV z krokiem co 1/3EV
automatyczny
Lampa błyskowa
Światło dnia pochmurnego
Światło dzienne
Światło dzienne (cień)
Świetlówka H
Wolfram
technologiczne Zapis informacji Lampa błyskowa
wbudowana - podnoszona
samoczynny
Synchronizacja z długimi czasami naświetlania
Włączona
Wyłączona
Podgląd zdjęć Funkcje
10 sekund
2 sekundy
Tak
Efekt aparatu zabawki
Efekt miniatury
Monochromatyczny
Portret
Smart Auto
Warunki gwarancji
Długość
24 miesiące
rodzaj gwarancji
Producenta
dane o gwarancji producenta
Opis:
Wsparcie serwisowe:Zapoznaj się z informacjami niezbędnymi do wysłania towaru do naprawy. Obejmują one wyszukiwanie punktów serwisowych, czynności, które należy wykonać w celu uzgodnienia naprawy, i zestaw odpowiedzi na nieraz zadawane pytania.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.