Menu

Canon PowerShot SX70

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis
Aparaty kompaktowe Canon – dostosowane do Twoich potrzeb

Aparaty kompaktowe firmy Canon wyekwipowane są we wszystkie najnowsze rozwiązania technologiczne, dzięki którym fotografowanie na co dzień i podczas podróży stanie się czystą przyjemnością. Bogaty wybór modeli powoduje,niewątpliwie wyszukasz coś dla siebie – bez względu na to czy stawiasz pierwsze kroki w fotografii, Ci potrzeba aparatu na wakacyjny wyjazd, czy poszukujesz bardziej zaawansowanego sprzętu w niewielkich rozmiarach. Canon równocześnie proste w obsłudze kompakty, aparaty z superzoomem, modele hybrydowe, jak i eksperckie, proponujące innowacyjne funkcje dla wymagających.

Canon Powershot SX70 HS – fotografuj wszędzie, gdzie chcesz, tak jak lubisz


progresywny aparat hybrydowy Canon SX70 został wyekwipowany w dużo uniwersalnych funkcji, a także imponujący zoom. Wyglądem przypomina konwencjonalną lustrzankę, oferując wszechstronność w każdej realnej sytuacji, od fotografowania przyjęć, poprzez wakacyjne podróże, aż po zdjęcia kreatywne. Możesz przy jego pomocy nagrywać filmy w jakości 4K i zapisywać zdjęcia w formacie RAW, co da Ci większe możliwości obróbki w programie graficznym. Konkretny 65-krotny zoom gwarantuje, że wszystkie ważne momenty zostaną zapisane na karcie pamięci – bezproblemowo sfotografujesz zdarzenia tuż przed Twoimi oczami i te w oddali, bez zapotrzebowania podchodzenia. Dzięki łączności bezprzewodowej błyskawicznie podzielisz się efektami z całym światem.


Filmowanie i zdjęcia w najwyższej jakości

Canon Powershot SX jest w stanie nagrywać filmy w jakości 4K z prędkością dochodzącą do 30 kl/s, a filmy Full HD z szybkością do 60 kl/s. Dzięki temu wszystko co zarejestrujesz, będzie prezentowało się oszałamiająco. Odpowiedzialny za przetwarzanie obrazu procesor DIGIC 8, a także zapis plików w formacie RAW zwiększą Twoje kreatywne możliwości i pozwolą Ci stosować profesjonalne techniki postprodukcji. Jeśli nie Ci trzeba formatu bez kompresji, zawsze możesz skorzystać z plików JPG, które zapewnią Ci rewelacyjne odwzorowanie oraz mnogość szczegółów w całym obszarze kadru.

progresywne technologie, tradycyjny design

Wygląd ma znaczenie, dlatego Canon postanowił zaprojektować aparat SX70 HS w taki sposób, żeby przypominał lustrzankę. Dzięki temu korzystanie z niego jest wyjątkowo proste. Urządzenie należycie leży w rąk, a wszystkie ważne przyciski i pokrętła rozmieszczone są intuicyjne, zapewniając szybki dostęp do najważniejszych funkcji. niewielka waga Canona SX70 czyni z niego znakomity aparat do zabrania w podróż. Obiektyw jest zastosowany na stałe, więc nie musisz martwić się obciążaniem bagażu dodatkowym sprzętem fotograficznym. Dzięki tak obszernej mobilności, a także jakości fotografii widocznie przewyższającej tę, którą oferują smartfony, masz pewność, iż wszystkie magiczne chwile z wakacji zostaną z Tobą na zawsze i będą wyglądać nadzwyczajnie.

Uniwersalny zaimplementowany obiektyw

Zapomnij o zastanawianiu się, jaki obiektyw przyda się w podróży – Canon Powershot SX70 HS zaimplementowany obiektyw o potężnym zoomie, dzięki któremu zrobisz fotografie w każdych warunkach. Zakres ogniskowych odpowiadający pełnej klatce wynosi 21-1365mm z możliwością powiększenia do 2730mm dzięki trybowi ZoomPlus. Z modelem SX70 HS dostajesz zatem przydatny w fotografii plenerowej obiektyw szerokokątny, jak i teleobiektyw, wyśmienity w momencie, kiedy w oddali pojawi się ciekawe zwierze lub gdy zechcesz fotografować wydarzenia sportowe. Możesz także włączyć tryb makro, który pozwoli Ci fotografować z niezwykle niepokaźnej odległości.

Błyskawiczny autofokus

w trakcie fotografowania momentalnie poruszających się obiektów, stanowczo ważne staje się niezwłoczne ustawienie na nich ostrości. Canon SX70 wesprze Cię w każdej sytuacji, proponując szybki system AF, który genialnie poradzi sobie choćby w słabych warunkach oświetleniowych. Śledząc biegnące zwierze albo poruszające się osoby, możesz liczyć na bezawaryjny autofokus, działający jeszcze przy wykonywaniu fotografii seryjnych z prędkością do 5.7 kl/s. Za produkowanie czystych, wyraźnych, wolnych od szumów fotografii odpowiada procesor DIGIC 8. Znajdujące się w aparacie Canon Powershot SX70 HS rozwiązania techniczne wytwarzane są wyłącznie po to, aby dać Ci więcej twórczej swobody.

Wygoda łączności bezprzewodowej

Aparat Canon SX70 zastosowane moduły Wi-Fi i Bluetooth, zapewniające wygodną komunikację z urządzeniami inteligentnymi. Bezproblemowo zsynchronizujesz i prześlesz zdjęcia na komputer albo smartfona. Dodatkowo dostajesz możliwość włączenia zdalnego podglądu Live View – oznacza to tyle, iż obraz widziany poprzez aparat będzie wyświetlał się w czasie rzeczywistym na ekranie Twojego telefonu bądź tabletu. W ten sposób możesz ponadto robić fotografie. Moduł GPS pozwala otagować fotografie od razu po ich wykonaniu, dzięki temu łatwo odtworzysz trasę wędrówki i nie zapomnisz nazwy fotografowanego budynku czy pomnika.

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.