Menu

Canon Zoemini S

Cechy produktu
  • Producent Canon 
  • Rodzaj zasilania akumulator 
Opis
Możesz robić genialne fotografie selfie, korzystając z wbudowanego lusterka i lampy pierścieniowej jednoczyć się z aplikacją Canon Mini Print i robić interesujące zdjęcie grupowe dzięki zdalnemu wyzwalaniu migawki – wszystko dzięki urządzeniu Canon Zoemini S.

szykowny i lekki
188-gramowy model w kolorze perłowej bieli

Odkryj Canon Zoemini S Zamień swoje wspomnienia w urocze pamiątki, korzystając z zaimplementowanego aparatu Canon Zoemini S z lusterkiem do selfie, lampą pierścieniową i funkcją zdalnego wyzwalania migawki

spektakularne odbicia: lusterko i lampa pierścieniowa pomogą Ci zrobić selfie, które da powód do dumy

Wykonaj swoje najkorzystniejsze ujęcia za pomocą kieszonkowego, 8-megapikselowego aparatu z funkcją drukowania.

Lampa pierścieniowa zapewnia fantastyczne selfie, a możliwość zdalnego fotografowania smartfonem poprzez aplikację Canon Mini Print i natychmiastowego drukowania fotografii na samoprzylepnym papierze sprawiają, iż jest to perfekcyjny mobilny gadżet dla sympatyków fotografii.
wspaniałe połączenie

Rób fotografie i drukuj je przy pomocy tego samego inteligentnego urządzenia 2 w 1. Canon Zoemini S ma wszystko, co niezbędne do codziennego fotografowania – aparat o rozdzielczości 8 megapikseli, gniazdo karty Micro SD* i technikę Zink™.

szykowny wygląd

Ten lekki aparat z funkcją drukowania jest dostępny w trzech kolorach: matowa czerń, perłowa biel i różowe złoto. Urządzenie prosto gromadzi się w kieszeni lub torbie, dzięki czemu możesz wziąć je ze sobą wszędzie.
Selfie, które zechcesz pokazać światu

Zamontowane z przodu lusterko i lampa pierścieniowa atrakcyjne selfie, a funkcja zdalnego sterowania migawką poprzez aplikację Canon Mini Print bardzo upraszcza robienie fotografii grupowych.

Inteligentne ujęcia

Dzięki łączności Bluetooth** i aplikacji Canon Mini Print możesz drukować zdjęcia wprost ze smartfona, korzystając przy tym z wielu świetnych filtrów i funkcji tworzenia kolaży. Możeszwykorzystać aplikacji do zaprogramowania niestandardowych dźwięków aparatu oraz ustawień samowyzwalacza, co pozwoli Ci opanować pozowanie do perfekcji.
Drukuj, odrywaj, naklejaj

Aparat mieści 10 arkuszy samoprzylepnego, odpornego na rozdarcia papieru do drukowania Zink™, z łatwością wydrukujesz ulubione ujęcia i udekorujesz nimi swoje rzeczy.
Aplikacja Canon Mini Print

Połącz drukarkę Canon Zoemini z telefonem komórkowym lub tabletem za pomocą aplikacji Canon Mini Print, którą można bezpłatnie pobrać ze sklepów App Store i Google Play***. Rób własne fotografie lub pobieraj je bezpośrednio z serwisów Facebook, Instagram, fotografie Google, Dropbox lub iCloud. Następnie możesz dodać dowolne filtry, zniekształcenia, rysunki lub tekst, by w pełni spersonalizować swoje zdjęcie.

  • fotografie zrobione za pomocą aparatu Canon Zoemini S można zapisać na karcie Micro SD. Nie można przesyłać fotografii z karty do urządzenia Canon Zoemini S.
** Znak słowa i logo Bluetooth® są chronionymi znakami handlowymi marki Bluetooth SIG, a wykorzystanie ich przez firmę Canon Inc. Odbywa się na mocy licencji. Inne znaki towarowe i nazwy handlowe są własnością odpowiednich firm.

*** Wyłączenie odpowiedzialności: konieczne jest podłączenie urządzenia mobilnego do drukarki Canon Zoemini poprzez interfejs Bluetooth® i aplikację Canon Mini Print, przystępną gratisowo w sklepach App Store i Google Play. Zgodna z urządzeniami mobilnymi z systemem iOS 9.0 lub nowszym, a także z urządzeniami Android z systemem operacyjnym Android 4.4 lub nowszym.
Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.