Menu

FujiFilm FinePix XS1

Cechy produktu
 • Producent FujiFilm 
 • Rozdzielczość 12 Mpx
 • Zoom optyczny 26 x
 • Zoom cyfrowy 2 x
 • Przekątna ekranu 3.0 "
 • Ogniskowa min 24 
 • Ogniskowa max 624 
 • Stabilizator obrazu optyczny 
 • Nagrywanie filmów 1280 x 720 (HD) 
 • Makro
 • Rozdzielczość zdjęć 4000x3000 
 • Wizjer tak 
 • Nośnik danych pamięć wewnętrzna, karta xd, karta SD 
 • Rodzaj zasilania akumulator 
 • Kolor czarny 
 • Balans bieli żarówka, auto, światło dzienne, fluorescencyjny, cień 
 • Czułość 200, 250, 320, 400, 500, 640, 800, 1000, 1250, 1600, 2000, 2500, 3200, 4000, 5000, 6400, 12800, 100 
 • Format zapisu zdjęć RAW, JPEG, DPOF 
 • Ogniskowa 24-624 mm 
Opis

Pierwszy na świecie aparat tej klasy wytrzymały na warunki pogodowe. Rób fotografie w terenie kiedy chcesz bez martwienia się o pogodę, porę roku czy inne, ogólne warunki otoczenia. Pierwszy na świecie aparat tej klasy oporny na warunki pogodowe (wodę i kurz)*.

Zintegrowana budowa korpusu i obiektywu oraz uszczelnienia w około 70 miejscach pozwalają wykonywać zdjęcia w terenie bez martwienia się o pogodę, porę roku czy inne, ogólne warunki otoczenia. Elektroniczny wizjer i czujnik oka Aparat FinePix S1 jest zaopatrzony w elektroniczny wizjer o wysokiej rozdzielczości (920 000 punktów), który ułatwia kadrowanie ujęć i sprawdzanie ostrości przy jasnym świetle dziennym.

Ten jasny elektroniczny wizjer pozwala fotografować w konwencjonalny sposób, ułatwiając ustabilizowanie aparatu choćby przy w pełni wysuniętym zoomie 50x Jasny, uchylny wyświetlacz LCD 3,0 cala (ok. 920 000 punktów) Możesz w komfortowy sposób robić zdjęcia i nagrywać filmy w zróżnicowanych pozycjach i pod różnorodnym kątem.

Na przykład możesz wykonać ujęcie ponad tłumem, trzymając aparat wysoko nad głową, lub sfotografować kwiaty, ustawiając aparat przy samej ziemi. Boczna dźwignia i niezwłoczny przycisk oddalania widoku Aparat jest wyekwipowany w boczną dźwignię, która upraszcza obsługę obiektywu z zoomem.

starczy ją przesunąć, by oddalić widok i zobaczyć cały kadr. W tym czasie prawą ręką można obsługiwać spust migawki. Do wyboru są dwa ustawienia szybkości zoomu. W trybie dużej prędkości aparat przybliża widok fotografowanego obiektu w ciągu 2 sekund (W⇔T).

Zoom optyczny 50x i optyczna stabilizacja obrazu (24-1200 mm) Dzięki szczególnie szybkiemu obiektywowi szerokokątnemu z zoomem optycznym 50x nie przegapisz już żadnego ujęcia. Obiektyw FUJINON z zoomem optycznym 50x (24-1200 mm)***i trybem super makro spory zakres przybliżenia od szerokiego kąta 24 mm***do trybu super tele 1200 mm***daje sprężystość i zaawansowane możliwości zbliżone do lustrzanek cyfrowych bez zapotrzebowania stosowania ciężkich, niełatwych obiektywów wymiennych.

3,0-krokowa**stabilizacja obrazu ogranicza rozmycie obrazu i gwarantuje idealne rezultaty, zarówno w trybie szerokokątnym, jak i w trybie tele. A: Lustrzanka cyfrowa wyekwipowana w obiektyw z długim zoomem B: FinePix S1 **Zgodnie z wytycznymi CIPA ***Odpowiednik formatu 35 mm Inteligentny zoom cyfrowy 100x Opracowana przez firmę Fujifilm technika super rozdzielczości pozwoliła stworzyć inteligentny zoom cyfrowy, dzięki któremu można uzyskać choćby 100-krotne przybliżenie.

nowe oprogramowanie do przetwarzania obrazu zapewnia wysoką jakość na całej powierzchni fotografie aż po krawędzie kadru. Oddalone obiekty są rejestrowane z pokaźnymi szczegółami nawet przy maksymalnym przybliżeniu.

Jasny obiektyw Obiektyw FUJINON z zoomem optycznym 50x (24-1200 mm)***jest wyposażony w soczewki asferyczne i ze szkła ED. 13 elementów w 11 grupach daje prawidłową jasność z wartością przysłony od F2,8 do F5,6.

wykorzystane komponenty asferyczne i ze szkła ED ograniczają aberracje i wyśmienitą jakość obrazu. Tryb super makro pozwala z kolei fotografować obiekty umieszczone zaledwie 1 cm od obiektywu. Aparat FinePix S1 oferuje więc wyjątkowo znaczny zakres ostrości, poprzez co nie wymaga zmiany obiektywu.

Dzięki stabilizacji obrazu z przesunięciem obiektywu fotografie są pozbawione rozmyć, nawet jeśli są realizowane z ręki. Staranne fotografowanie ruchomych obiektów szybkość i płynność działania oraz niedługi czas reakcji aparatu FinePix S1 sprawiają, że fotografowanie momentalnie poruszających się obiektów jest proste.

W dbałości o najwyższą skuteczność firma Fujifilm opracowała nowy procesor wielordzeniowy z przetwarzaniem równoległym. Współpracuje on z kartami pamięci SD UHS-1, zapisując informacje szybko i dając do nich natychmiastowy dostęp.

zdjęcia seryjne: 10 kl./s w pełnej rozdzielczości (maksymalnie 9 klatek) Wysoka rozdzielczość W trybie tele fotografie zachowują stanowczo wysoką rozdzielczość od środka kadru aż po jego krawędzie. Nowy procesor zapewnia niski poziom szumów w trakcie realizowania fotografii nocnych z ustawioną wysoką czułością.

jednocześnie w trybie szerokokątnym, jak i w trybie tele, fotografie cechuje wysoka jakość i idealny poziom szczegółów, więc można śmiało fotografować takie obiekty, jak znikome liście na drzewach czy ludzkie włosy.

Filmy w jakości Full HD z 5-osiową stabilizacją obrazu Kręcenie filmów jest nieskomplikowane dzięki funkcji rozpoznawania sceny podczas nagrywania filmu oraz nowej, 5-osiowej stabilizacji obrazu. W trybie rozpoznawania sceny podczas nagrywania filmu aparat sam dobiera stosowne ustawienia dla danego obiektu.

Ważne chwile nagrane w jakości Full HD można oglądać z bliskimi na obfitym ekranie, korzystając ze złącza mini HDMI. W nowym przetworniku obrazu zastosowano specjalną technologię, która porównuje i łączy ze sobą kilka klatek filmu,ograniczyć poziom szumów.

5-osiowa stabilizacja obrazu Nowa 5-osiowa stabilizacja obrazu ogranicza skutki poruszenia aparatem podczas nagrywania filmu. Połączenie 2-osiowej optycznej stabilizacji obrazu (pochylenie, odchylenie) i 3-osiowej elektronicznej stabilizacji obrazu (przechylenie, przesunięcie w pionie, przesunięcie w poziomie) jest wykorzystywane po ustawieniu przybliżenia na wartość 50x oraz w trakcie rejestrowania ruchomych obiektów.

1: Pochylenie 2: Odchylenie 3: Przechylenie 4: Przesunięcie w pionie 5: Przesunięcie w poziomie Wysokowydajny autofokus nadzwyczajny autofokus działający szybciej i precyzyjniej Ustawianie ostrości podczas nagrywania filmów jest dzisiaj szybsze i staranniejsze, a nowa funkcja śledzenia autofokusa pozwala utrzymać ostrość na poruszających się obiektach.

Wysoki profil H.264 Aparat FinePix S1 nagrywa filmy w formacie H.264 łączącym wysoką jakość obrazu z niewielkimi wymiarami plików. Aktywne filmy Czasami wydarzenia dzieją się tak szybko, że ludzki wzrok za nimi nie nadąża.

Aparat FinePix S1 potrafi nagrywać filmy z niesamowitą szybkością do 480 kl./s! Potem możesz oglądać te nagrania w zwolnionym tempie, aby nie przegapić żadnego detalu. Bezprzewodowe przesyłanie danych za jednym dotknięciem i zdalne sterowanie smartfonem Aparat FinePix S1 umożliwia bezprzewodowe przesyłanie obrazów do komputera, tabletu albo smartfonu.

gratisowa aplikacja FUJIFILM Camera Remote pozwala sterować aparatem przy użyciu smartfonu. Wi-Fi. Możesz ekspresowo udostępniać wysokiej jakości obrazy, przesyłając je bezprzewodowo do smartfonu lub komputera za jednym dotknięciem.

Zainstaluj gratisową aplikację FUJIFILM Camera Remote, aby w nieskomplikowany sposób przesyłać bezprzewodowo obrazy z aparatu FinePix S1 do smartfonu albo tabletu. Nie musisz konfigurować żadnych identyfikatorów ani haseł.

Po prostu naciśnij przycisk Wi-Fi® umieszczony z tyłu aparatu, a następnie dodaj obrazy na blogu, podziel się nimi ze znajomymi albo udostępnij je w serwisie społecznościowym. Dodatkowo dzięki wbudowanej funkcji Wi-Fi możesz zapisać zdjęcia z aparatu na komputerze.

Zdalne sterowanie aparatem przy użyciu smartfonu zastosowana obsługa łączności bezprzewodowej pozwala na zdalne sterowanie aparatem przy użyciu smartfonu. W ten sposób można kontrolować spust migawki oraz zoom.*.

Przydaje się to na przykład podczas fotografowania dzikich zwierząt i wtedy, gdy robienie zdjęć jest utrudnione przez deszcz albo silny wiatr wzbijający tumany kurzu. To właśnie w takich warunkach oporność aparatu na wodę i kurz jest najistotniej {pomocn|przydatn)a.

Zaawansowane tryby fotografowania do kreatywnych zastosowań Daj wyraz swojej artystycznej wizji, korzystając z zaawansowanych filtrów, funkcji rejestracji obrazu w odstępach oraz rozmaitych zaprogramowanych trybów fotografowania

Opinie - 0 opinii + Dodaj opinie

Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce.